Універсальний львівський довідник

ГАЛРЕМЕНЕРГО

Фактична адреса:
79026м. Львів, вул. Козельницька, 7
Телефон основний:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

“Галременерго” виконує ремонт та сервісне обслуговування устаткування теплових електростанцій та підстанцій, електричних мереж, капітальні, середні, поточні ремонти, технічне обслуговування устаткування електростанцій та розподільних станцій Західної України, виготовляє необхідні деталі для теплосилового устаткування, електричних машин, трансформаторів, високовольтних вимикачів.

“Галременерго” володіє розгалуженою мережею ремонтних дільниць у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Вінницькій областях.

Мобільні, укомплектовані необхідною оснасткою, бригади висококваліфікованих спеціалістів виконають ваше замовлення на належному технічному рівні, гарантуючи високу якість робіт, в тому числі:

• Ремонт котлів (енергетичних і теплових) продуктивністю від 1 до 1000 тон пари на годину, включаючи виготовлення, обертових механізмів, пальників, арматури різного тиску, систем приготування вугільного пилу, трубопроводів різних діаметрів і т.д.
• Відповідальні електрозварювальні роботи з відповідним оформленням в державному комітеті по нагляду за охороною праці.
• Ремонт турбін будь-якої потужності, в тому числі: системи регулювання, вузлів паророзподілу, протічної частини і роторів із заміною ущільнень та робочих лопаток, підшипників ковзання із заміною бабіту, теплообмінних апаратів, системи очистки мастил, балансування роторів на стенді, а також у власних підшипниках.
• Ремонт генераторів потужністю від 1 до 1 000 000 кВт із заміною катушок і стержнів, ізоляції окремих частин, ущільнень з необхідними тепловими і електричними випробуваннями.
• Відновлення та виготовлення нових деталей та вузлів, спеціальних та будівнльних риштувань, нестандартної оснастки.
• Ремонт електричних високо- і низьковольтних двигунів, трансформаторів і високовольтних вимикачів, при необхідності із виготовленням секцій та катушок.

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
16.05.2018