Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Козельницька, 7
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГАЛРЕМЕНЕРГО

Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Козельницька, 7
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79026, м. Львів, вул. Козельницька, 7
Телефони:
Факс:

Діяльність

“Галременерго” виконує ремонт та сервісне обслуговування устаткування теплових електростанцій та підстанцій, електричних мереж, капітальні, середні, поточні ремонти, технічне обслуговування устаткування електростанцій та розподільних станцій Західної України, виготовляє необхідні деталі для теплосилового устаткування, електричних машин, трансформаторів, високовольтних вимикачів.

“Галременерго” володіє розгалуженою мережею ремонтних дільниць у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Вінницькій областях.

Мобільні, укомплектовані необхідною оснасткою, бригади висококваліфікованих спеціалістів виконають ваше замовлення на належному технічному рівні, гарантуючи високу якість робіт, в тому числі:

• Ремонт котлів (енергетичних і теплових) продуктивністю від 1 до 1000 тон пари на годину, включаючи виготовлення, обертових механізмів, пальників, арматури різного тиску, систем приготування вугільного пилу, трубопроводів різних діаметрів і т.д.
• Відповідальні електрозварювальні роботи з відповідним оформленням в державному комітеті по нагляду за охороною праці.
• Ремонт турбін будь-якої потужності, в тому числі: системи регулювання, вузлів паророзподілу, протічної частини і роторів із заміною ущільнень та робочих лопаток, підшипників ковзання із заміною бабіту, теплообмінних апаратів, системи очистки мастил, балансування роторів на стенді, а також у власних підшипниках.
• Ремонт генераторів потужністю від 1 до 1 000 000 кВт із заміною катушок і стержнів, ізоляції окремих частин, ущільнень з необхідними тепловими і електричними випробуваннями.
• Відновлення та виготовлення нових деталей та вузлів, спеціальних та будівнльних риштувань, нестандартної оснастки.
• Ремонт електричних високо- і низьковольтних двигунів, трансформаторів і високовольтних вимикачів, при необхідності із виготовленням секцій та катушок.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Оновлення даних: 16.05.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.