Універсальний львівський довідник

ГАЛПОСТАЧСЕРВІС, ПП

Юридична адреса:
81110, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Зимна Вода, вул. Миру, 41, к. 3
Фактична адреса:
79060м. Львів, вул. Наукова, 5а, оф. 108
Телефон основний:
(032) 2540151
Телефони:
(032) 2540156
Факс:
(032) 2540151

Про компанію

Керівник:
Туриця Тетяна Тадеївна — директор
Рік заснування:
1995
Чисельність працівників:
13

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля несільськогосподарськими проміжними продуктами
  • Оптова торгівля хімічними продуктами

Продукція, послуги:

Основним видом діяльності ПП “Галпостачсервіс” являється гуртова торгівля високоякісними рукавами (шлангами) всіх типів і діаметрів, а також реалізуємо ущільнюючі матеріали, а саме: пароніт, сальникову набивку та техпластину. Ми пропонуємо до Вашої уваги клеї, герметики, змазки фірми LOCTITE. Ця продукція може використовуватись, як в побуті, так і на підприємствах різних напрямків діяльності. Уся наша продукція відповідає ГОСТам та європейським нормам, має необхідні сертифікати якості та паспорти.

1. Рукави (шланги) гумові промислові
Широкий ассортимент шлангів: для хімічних та харчових продуктів, хланги для пару води та та стиснутого повітря, елеваторних ременів, кінцевих ременів, рукавів, гумометалевих скребок,
гумових пластин для різних галузей промисловості.

2. Прокладочні та ущільнюючі матеріали
Прокладочні та ущільнюючі матеріали призначені для ущільнення фланцевих з’єднань. У нашому каталозі представлені наступні прокладочні та ущільнюючі матеріали: паронит ПЕ (електролізерний), ПМБ (маслобензостійкий), ПОН-Б (загального призначення), сальникові ущільнювачі, шнури гумові круглого і прямокутного перетину.

3. Конструкційні пластмаси та ізоляційні матеріали
Конструкційні пластмаси та ізоляційні матеріали на нашому сайті представлені наступною продукцією: склотекстоліт листовий та стрижньовий; оргскло; текстоліт листовий та текстолітові електротехнічні стрижні; капролон (ПОЛІАМІД-6) стрижень, круг, блочний; фторопласт стрижньовий та листовий.

4. Будівельне обладнання
В нас Ви можете вибрати наступне будівельне обладнання: вібратори площинні (поверхневі) загального призначення та глибинні електромеханічні ручні з гнучким валом зі вбудованим електродвигуном, а також пневматичні відбійні молотки для будівельних і гірських робіт.

Рекламна інформація:

Наша фірма закріпилась на ринку і впевнено входить в число лідерів в області гуртової торгівлі гумово та азботехнічними виробами на території Західної України.

Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати необхідний товар. Кваліфікація та знання працівників фірми визначаються великим досвідом роботи.

Ми вважаємо, що метою нашого бізнесу є тісні та взаємовигідні відносини зі всіма покупцями незалежно від виду та обсягу діяльності. Кожний покупець – від невеликого приватного підприємця до великого промислового підприємства заслуговує нашого часу, уваги та права на отримання повної інформації.

ПП “Галпостачсервіс” є офіційним дилером польських фабрик “Fagumit” та “Stomil”, а також російського заводу “Курськрезинотехніка”, що надає підприємству право здійснювати на території України комерційну та рекламну діяльність.

Ключові слова:

рукави гумові промислові, рукави гумові напірні, пластини гумові, ремені, шланг для гарячої води, шланг для води, шланги для газів, рукави гумові всіх типів і діаметрів, рукава гумовотканинні, гума мбс, клс, транспортерна стрічка, пароніт, ізострічка пхв, бавовняна, рукави (шланги) гумові промислові, рукави високого тиску, ремені елеваторні, ремені кінцеві, ремені нескінченні, рукави гумові напірні спеціального призначення, рукави гумові з обплетенням для нафтової промисловості, рукави гумові напірні з текстильним каркасом паропровідні, рукави гумові напірні з нитяним посиленням, рукави гумові напірні харчові, рукави гумові напірні для піскування, рукави напірні антистатичні з мідною стрінгою для паливних колонок, рукави гумові для комплексу по введенню безводного аміаку в грунт, рукави гумові для перекачування авіапалив та авіамастил на нафтовій основі, рукави гумові напірно-всмоктуючі, рукава гумовотканинні з металевою спіраллю для нафтопродуктів, рукави гумовотканинні з металевою спіраллю вакуумфільтру, рукави гумові напірно-всмоктуючі з текстильним каркасом, шланг для сільського господарства, шланг для засобів захисту рослин, шланг для средств защиты растений, шланги для бензину та олії, шланг для асфальтових мас, шланг всмоктуючий для бензину та олії, шланг для бензину та олії, шланги для води і насиченої пари, шланг для насиченої пари 143°c, шланг для пропана-бутана en 559, шланг для стиснутого повітря, азоту, аргону, co2 en 559, шланг зварювальний - ацетилен en 559, шланг зварювальний - кисень en 559, шланги для моторизації, шланг для lpg/cng клас 2, шланги для стиснутого повітря, шланг для стиснутого повітря та води en, шланги для хімічних продуктів, шланг для кислот і лугів, шланги для харчових рідин, шланг всмоктуючий для харчових рідин, шланги стійкі до стирання, прокладочні матеріали, ущільнюючі матеріали, шланг напірно-всмоктуючий для передачі абразивних матеріалів, шланг для піскування, прокладочні та ущільнюючі матеріали, пароніт гост 481-80, набивки сальникові, сальникові ущільнювачі, шнури гумові квадратного і прямокутного перетину, конструкційні пластмаси та ізоляційні матеріали, склотекстоліт, склотекстоліт листовий, склотекстоліт стрижньовий, огрскло, акрил, акрилове скло, поліметилметакрилат, текстоліт, текстоліт листовий, текстолітові електротехнічні стрижні, капролон, фторопласт, фторопласт стрижньовий, фторопласт листовий, будівельне обладнання, вібратори, вібратори площинні (поверхневі) загального призначення нової серії, вібратори глибинні електромеханічні ручні з гнучким валом, молотки пневматичні відбійні, конструкційні пластмаси, ізоляційні матеріали, будівельне обладнання

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22374051

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Ірина
Дата перевірки:
30.05.2018