Універсальний львівський довідник

НОВА ПОШТА, ВІДДІЛЕННЯ №40

Фактична адреса:
79014м. Львів, вул. Личаківська, 139
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Приймаються і видаються вантажі до 30 кг

Рекламна інформація:

Нова Пошта - велика компанія яка пропонує послуги доставки посилок в будь-який кінець країни.

Наші переваги:

• Оперативна доставка.
• Гарантія того що вантаж не буде пошкоджений.
• Вигідні тарифи.
• Зручне розташування відділень.
• Послуга міжнародної доставки.

Якщо потрібна надійна доставка вантажу по Україні або за її межі, то найбільш оптимальну пропозицію вам буде зроблено в компанії Нова Пошта.

Великий вибір послуг по доставці, який надає наша служба, включає в себе повноцінний сервіс, який робить процес доставки і отримання вантажів і товарів найбільш вигідним для замовника. Ми організуємо вантажоперевезення і передачу необхідних вантажів в різні міста країни і за її межами на кращих і прийнятних за собівартістю умовах.

Одною з важливих переваг нашої служби є спеціальна пропозиція про доставку замовлень для інтернет-магазинів і їх клієнтів. Зв’язавшись з нашими співробітниками, можна швидко отримати потрібні відправлення від іноземної компанії, або з будь-якого населеного пункту нашої країни.

Кур’єрська служба компанії Нова Пошта готова доставити замовлення, оформлене по Інтернету, одержувачу в руки, або на склад нашої фірми в місті. Ми можемо працювати з великою партією відправлень з розподілом за адресами безпосередніх замовників, а також доставимо посилки до дверей клієнтів і з підйомом на поверх.

Кур’єр, викликаний по телефонному дзвінку, не запізниться на виклик. Рівень сервісу і недорогі тарифи роблять пропозицію наших сервісних служб ідеальним інструментом для вдалого бізнесу.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 20:00
Вівторок:
від 09:00 до 20:00
Середа:
від 09:00 до 20:00
Четвер:
від 09:00 до 20:00
П'ятниця:
від 09:00 до 20:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
03.06.2019