Універсальний львівський довідник

SEVENTH HEAVEN, ЦЕНТР АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

Фактична адреса:
79053м. Львів, вул. Володимира Великого, 18
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Англійська мова для дітей.

Рекламна інформація:

Навчальна програма центру Seventh heaven для кожного з навчальних рівнів включає орієнтовно 80 занять, що розділяється на 8 тем. Кожна тема включає супутню тематику, що дозволяє ширше охопити та засвоїти тему. Після вивчення кожної з тем відводиться одне заняття на її повторення, а через кожні дві теми відводиться одне чи два заняття на повторення цих двох тем, тобто всі заняття є комбіновані.

Заняття проходять у формі гри і є рухливими, діти вивчають певні рухи, виконують їх та співають пісеньки. При вивчені нової лексики ми включаємо в програму всі можливі матеріали, які допоможуть вашій дитині краще сприйтяти, запам’ятати та закріпити матеріал.

Тривалість заняття складає 35-45 хвилин в залежності від його ігрового наповнення. Кількість занять в місяць становить близько 8-ми (по 2 заняття в тиждень). Дні занять розставлені за принципом: наступне заняття не раніше одного дня після попереднього. Такий план навчання не набридає дитині та дає можливість закріпити, усвідомити, а також не забути вивчене на попередньому занятті.

Службова інформація

Дата перевірки:
16.03.2018