Контакти

Фактична адреса:
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 175
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ХРАМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, УГКЦ

Контакти

Фактична адреса:
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 175
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 175
Телефони:
Факс:

Діяльність

Релігійні споруди

Інформація

у храмі Покрову Пресвятої Богородиці Згромадження Салезіян відбувся Парафіяльний собор на тему: «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Собор розпочався Молебнем до Пресвятої Богородиці, після якого отець-парох Андрій (Боднар) СДБ зачитав звернення Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» та коротко його прокоментував. Зі словом привітання до присутніх звернувся о. Оноріно Пістеллато, Провінційний настоятель Салезіян УГКЦ, в якому наголосив про важливість ролі мирян і молоді у розбудові парафії - живої спільноти християн.

Представники більше десяти парафіяльних спільнот представили свою діяльність та плани дій на цей рік, а також прозвучали деякі побажання щодо створення нових спільнот при парафії. У родинній атмосфері парафіяни пропонували свої пропозиції, зауваження і побажання, щоб краще координувати і здійснювати різні ініціативи парафії для спільного блага як спільнот, так і всіх парафіян.

На завершення Парафіяльного собору отець-парох запросив усіх учасників до молодіжного осередку - Ораторії і Катехитичної школи св. Домініка Савіо на спільний почастунок.

Рубрики

Оновлення даних: 16.02.2016 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.