Універсальний львівський довідник

ХРАМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, УГКЦ

Фактична адреса:
79014м. Львів, вул. Личаківська, 175
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Релігійні споруди

Рекламна інформація:

у храмі Покрову Пресвятої Богородиці Згромадження Салезіян відбувся Парафіяльний собор на тему: «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Собор розпочався Молебнем до Пресвятої Богородиці, після якого отець-парох Андрій (Боднар) СДБ зачитав звернення Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» та коротко його прокоментував. Зі словом привітання до присутніх звернувся о. Оноріно Пістеллато, Провінційний настоятель Салезіян УГКЦ, в якому наголосив про важливість ролі мирян і молоді у розбудові парафії - живої спільноти християн.

Представники більше десяти парафіяльних спільнот представили свою діяльність та плани дій на цей рік, а також прозвучали деякі побажання щодо створення нових спільнот при парафії. У родинній атмосфері парафіяни пропонували свої пропозиції, зауваження і побажання, щоб краще координувати і здійснювати різні ініціативи парафії для спільного блага як спільнот, так і всіх парафіян.

На завершення Парафіяльного собору отець-парох запросив усіх учасників до молодіжного осередку - Ораторії і Катехитичної школи св. Домініка Савіо на спільний почастунок.

Службова інформація

Дата перевірки:
16.02.2016