Універсальний львівський довідник

ФАЙНА ОПТИКА

Адреса:
79016, м. Львів, вул. Городоцька, 77
Телефон основний:
(050) 4895489

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Інші види оптової торгівлі
  • Роздрібна торгівля медичними та ортопедичними товарами

Продукція, послуги:

Пропонуємо широкий асортимент нашої продукції та послуг:
- сонцезахисні окуляри;
- ком’ютерна діагностика зору;
- контактні лінзи;
- окуляри;
- оправи до окулярів;
- ремонт окулярів;
- слухові апарати;
- вушні вкладки;
- батарейки


Якщо ви не знаєте, який подарунок зробити рідній чи близькій людині, хочете щоб подарунок запам`ятався та був корисним? У нас ви можете придбати подарункову картку на покупку будь-якого товару у наших оптиках.

Рекламна інформація:

Буває, що люди потрапляють у різні незручні ситуації лише через те, що мають проблеми із зором. Їхнє життя змінюється із появою хороших окулярів, завдяки яким, людина може бачити усі деталі навколишнього світу!
Адже, окуляри – прилад, призначений для корекції людського зору при оптичних недосконалостях.

Для людей із поганим зором окуляри чи контактні лінзи - це просто необхідність. Сонцезахисні окуляри захищають наші очі від ультрафіолетового випромінювання, незалежно від того хороший чи поганий у вас зір.

Наша мережа ”Файна Оптика” допоможе вам із правильним підбором окулярної оправи, котра не лише допоможе вирішити проблеми з корекцією зору, але й стане яскравим і вишуканим елементом вашого стилю.

Побач світ у деталях, разом із ”Файна Оптика”!

Ключові слова:

файна оптика, окуляри львів, окуляри для зору львів, слухові апарати львів городоцька, окуляри сонцезахисні, окуляри купити, окуляри чоловічі, окуляри полароїд, окуляри від сонця 2018, окуляри 2018, сонцезахисні окуляри львів магазини, сонцезахисні окуляри полароїд, сонцезахисні окуляри жіночі, сонцезахисні окуляри чоловічі, сонцезахисні окуляри як вибрати, контактні лінзи, контактні лінзи львів, контактні лінзи одноденні, контактні лінзи на 3 місяці, лінзи для очей, лінзи для зору, слухові апарати, слухові апарати львів, слухові апарати ціна, слухові апарати для дітей, цифрові слухові апарати, оправи для окулярів жіночі, оправи для окулярів чоловічі, оправи для окулярів дитячі, оправи для окулярів 2018, купити оправу до окулярів, купити оправу для окулярів, оправа для окулярів кругла, магазин окулярів, найдешевша оптика у львові, оптика львів ціни, дешева оптика львів, оптика львів гордоцька, оптика львів мазепи, тоновані лінзи львів, ремонт окулярів львів, діагностика зору львів, окуляри для водіїв, компютерна діагностика зору, замовити окуляри львів, ремонт слухових апаратів, оклюдер купити, оклюдер ціна, оклюдери львів, розчин для лінз львів, розчин для лінз ціна, перевірка зору львів, перевірка зору у дітей, перевірка гостроти зору, футляр для окулярів, чохол для окулярів

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:30
Вівторок:
від 10:00 до 19:30
Середа:
від 10:00 до 19:30
Четвер:
від 10:00 до 19:30
П'ятниця:
від 10:00 до 19:30
Субота:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
17.09.2018