Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 109, к. 23
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЕМАН, ПП

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 109, к. 23
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 109, к. 23

Діяльність

Навчання та працевлаштування закордоном. Робота закордоном.
Мовні курси закордоном.

Інформація

ПП «Леман» пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з навчання за кордоном. Леман являється офіційним представником закордонних навчальних закладів в Україні, надає всі необхідні консультації, готує та подає пакет документів в навчальний заклад. Серед країн, навчальні заклади яких представляє Леман, є Польща, Чехія, США, Канада, Італія, Британія, Мальта, Литва, Росія та ін.
ПП «Леман» - це компанія, що пропонує повний спектр послуг по вступу в закордонні навчальні заклади. Серед ВУЗів, які пропонує «Леман» є найвідоміші та найрейтинговіші ВНЗ Польщі, Чехії, Канади, США, Британії, Італії, Литви, Росії та ін.
Послуги ПП «Леман» - це допомога та консультування при підборі ВНЗ та спеціальності, формування та подача пакету документів для вступу в ВУЗ, допомога при пошуку та бронюванні житла, візова підтримка, страхування, інформаційна підтримка в перший рік навчання.
Для клієнтів, які бажають скористатися частиною наших послуг, Леман пропонує такі послуги як подача документів в вузи Польщі, переклад документів польським присяжним перекладачем, проставлення апостилю, реєстрація на подачу документів для візи, страхування, тощо.
Також ПП «Леман» пропонує мовні курси за кордоном (на Мальті, в Англії, Франції, Німеччині, Канаді, США, Іспанії, Китаї, Чехії та ін.) і різноманітні канікулярні програми та літні табори для дітей і підлітків.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1997

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 15.02.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.