Універсальний львівський довідник

ЛЕМАН, ПП

Фактична адреса:
79035м. Львів, вул. Зелена, 109, к. 23
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
1997

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Навчання та працевлаштування закордоном. Робота закордоном.

Рекламна інформація:

ПП «Леман» пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з навчання за кордоном. Леман являється офіційним представником закордонних навчальних закладів в Україні, надає всі необхідні консультації, готує та подає пакет документів в навчальний заклад. Серед країн, навчальні заклади яких представляє Леман, є Польща, Чехія, США, Канада, Італія, Британія, Мальта, Литва, Росія та ін.
ПП «Леман» - це компанія, що пропонує повний спектр послуг по вступу в закордонні навчальні заклади. Серед ВУЗів, які пропонує «Леман» є найвідоміші та найрейтинговіші ВНЗ Польщі, Чехії, Канади, США, Британії, Італії, Литви, Росії та ін.
Послуги ПП «Леман» - це допомога та консультування при підборі ВНЗ та спеціальності, формування та подача пакету документів для вступу в ВУЗ, допомога при пошуку та бронюванні житла, візова підтримка, страхування, інформаційна підтримка в перший рік навчання.
Для клієнтів, які бажають скористатися частиною наших послуг, Леман пропонує такі послуги як подача документів в вузи Польщі, переклад документів польським присяжним перекладачем, проставлення апостилю, реєстрація на подачу документів для візи, страхування, тощо.
Також ПП «Леман» пропонує мовні курси за кордоном (на Мальті, в Англії, Франції, Німеччині, Канаді, США, Іспанії, Китаї, Чехії та ін.) і різноманітні канікулярні програми та літні табори для дітей і підлітків.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
23953613

Службова інформація

Профіль редагував:
Павло Вікторович
Дата перевірки:
22.11.2019