Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЕНЕРГЕТИК, ТОВ МВВФ

Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Виробляємо промислові парові та водогрійні котли, котельні модулі, допоміжне обладнання (фільтри, циклони, димососи, вентилятори, тощо). Пропонуємо широкий спектр елементів та комплектуючих для технічного обслуговування і ремонту оснащення котельних. На індивідуальне замовлення розробляємо та впроваджуємо у виробництво нестандартне устаткування. Провадимо монтажні та пусконалагоджувальні роботи, автоматизацію, комплексну технічну діагностику котлів. Здійснюємо сервісній технічний нагляд, надаємо консультації по експлуатації устаткування.

Інформація

Львівський завод ТОВ “Енергетик”- сучасне виробництво з потужним інженерно-конструкторським ресурсом і інноваційним обладнанням.

Продукція підприємства виробляється згідно технологічних вимог та відповідає «Правилам будови та безпеки експлуатації парових та водогрійних котлів» НПАОП 0.00-1.60-66. Виробництво функціонує в умовах ретельного контролю якості за ДСТУ та ТУ на кожному етапі, що забезпечує добротність кінцевої продукції, яка підтверджується сертифікатами відповідності. Гарантійний строк служби котлів складає 20 років.

Науково-технічні розробки заводу забезпечують як серійне виробництво котельних, так і індивідуальні проектні рішення відповідно до вимог замовника. При потребі ви отримуєте послуги «під ключ», починаючи з технічної документації, закінчуючи встановленням обладнання та його обслуговуванням.

Компанія провадить прийнятну цінову політику.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Субота:
10:00 — 15:00
Оновлення даних: 16.12.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.