Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 26, к. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЕМБЕРГ-ТУР, ТУРОПЕРАТОР

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 26, к. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 26, к. 1
Телефони:

Діяльність

Безкоштовно надаємо інформацію для внутрішніх і закордонних туристів щодо оптимальних варіантів проживання, харчування, відвідування історичних, культурних, релігійних пам’яток, та анонси подій, що відбуваються в Львові та інших містах України.

Організовуємо екскурсійні, календарні, романтичні, сімейні, групові тури, виїзд на відпочинок, або оздоровлення. Екстремальні подорожі – сплав по ріці, велосипедні мандрівки по Карпатам, спуск в печери.
А також - супровід гіда, придбання квитків, послуги перекладача, організація переїздів.

Інформація

«Лемберг-тур» це Туристично-Консультативна агенція, яка ставить за мету відкрити привабливість туристичної України як для приїжджих з-за кордону, так і для співвітчизників. Унікальна позиція компанії полягає в наданні безкоштовної інформації про практичні потреби подорожуючих – надійні місця поселення, харчування, що варто подивитися в Львові, області і країні.

Разом з тим, фірма надає наступні послуги: з організації проживання, транспортного обслуговування; збірних екскурсій по Львову (пішохідних, автобусних); екскурсійних турів по вражаючим місцям Львова, Галичини, Карпат, інших міст і регіонів; обслуговує зарубіжні делегації і групи школярів.

Окрема сторінка в діяльності «Лемберг-тур» - екстремальні подорожі для тих, хто бажає випробувати себе. В них можуть брати участь фізично витривалі люди, які готові до табірних умов проживання, роботи по влаштуванню наметів, приготуванню їжі, тощо, дисциплінованого слідування вимогам інструктора.

Турагенція «Лемберг-тур» є туроператором, її діяльність ліцензована, вона співпрацює з надійними партнерами в Україні, Швейцарії, Франції, Австрії та Німеччини, регулярно бере участь в міжнародних галузевих виставках і конкурсах.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 15:00
Оновлення даних: 21.02.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.