Універсальний львівський довідник

ЗЕФІР, СТУДІЯ ВЕСІЛЬНОЇ ТА ВЕЧІРНЬОЇ МОДИ

Фактична адреса:
79000м. Львів, вул. Франка, 45
Телефон основний:

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Розкішні весільні сукні торгової марки Jasmine Empire і Hadacca, в тому числі колекція 2017 року. Вишукані вечірні і випускні наряди, дизайнерські аксесуари і прикраси, фати, шубки, клатчі, рукавички.
Демократичні ціни при високому статусі виробів. Можливий прокат. Вичерпна інформація про деталі і умови придбання по вказаному телефону.

Рекламна інформація:

Студія святкової моди «Зефір» пропонує чарівним нареченим вишукані шати, прикраси і аксесуари, в яких краса кожної засяє по-особливому. Всі сукні створені з найкращих тканин і матеріалів оздоби – шовків і оксамитів, гіпюру, мережива, вишиті гладдю, бісером, кришталем і перлами. Плаття для дружок, гостей, вечірні та випускні наряди також не залишать нікого байдужим. Вироби представлені двома торговими марками - Jasmine Empire і Hadacca.

Торгова марка Jasmine Empire вже більше 10 років створює унікальні сукні для весільних церемоній. Вона відома в світі моди і приймає участь у фестивалях і показах різного рівня. Остання подія – демонстрація колекції суконь на Wedding Fashion Ukrainian 2016, яка мала непересічний успіх в Україні та країнах Європейського Союзу. В тому ж році з’явилося нове представництво Jasmine Empire в Берліні – салон «Princess Dreams», це чарівне місце, де збуваються мрії принцес. Сьогодні колекції Jasmine Empirе відомі в Європі і цей факт служить для зміцнення репутації бренду.

Виробник Hadacca – навпаки, спочатку здобув визнання в рідній Британії, потім в ЕС, а тепер впевнено підкорює серця українських наречених. Всі позиції колекцій модного дому Hadacca – статусні речі для жінок, які цінують найкраще. Кожна сукня створена за унікальним дизайн-проектом і є справжнім шедевром, який можна передати у спадок.

Службова інформація

Профіль редагував:
Кутнів Юлія Олександрівна
Дата перевірки:
22.03.2018