Контакти

Адреса:
79007, м. Львів, пл. Григоренка, 5
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВОСКРЕСІННЯ, ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДУХОВНИЙ ТЕАТР

Контакти

Адреса:
79007, м. Львів, пл. Григоренка, 5
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79007, м. Львів, пл. Григоренка, 5

Діяльність

Запрошуємо на театральні вистави.

У репертуарі театру поєднуються традиції психологічного театру та сучасні мистецькі форми, українська і світова драматургія.

Інформація

Львівський театр Воскресіння був заснований у Львові в 1990 році на хвилі суспільних перетворень після того, як Україна стала незалежною. Молоді актори з різних міст України, незадоволені існуючим тоді на Україні державним, злегка академічним театром, під керівництвом досвідченого художнього керівника Ярослава Федоришина, випускника режисерського факультету театрального інституту у Харкові і Московського ГІТІСУ, вирішили створити нову сцену - Театр Воскресіння.

Театр скоро підкорив серця Львівської публіки, запропонувавши їй світову драматургію, яку до того не грали на драматичних сценах України. Крок за кроком формувалась власна сценічна формула, яка об’єднувала традиційне психологічне акторство з новаторською художньою формою. Кожна прем’єра Ярослава Федоришина - це пошуки найбільш адекватних прийомів і становлення близької серцю формули театру, щоб виразити той тривожний час, в якому йому довелося жити і творити. Актори театру Воскресіння за двадцять років існування театру показували свої вистави на Україні, їх охоче запрошували в Польщу, зокрема на міжнародні театральні фестивалі у Вроцлаві, Кракові, Гданську, Щеціні, Каліші і Варшаві.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1990
Оновлення даних: 09.11.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.