Універсальний львівський довідник

ЛЕДІ ШАРМ

Фактична адреса:
79052м. Львів, вул. Чупринки, 4, к. 10
Телефон основний:
(032) 2612731
Телефони:
(067) 9726504
Факс:
(032) 4932781

Про компанію

Рік заснування:
2002

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виробництво і продаж жіночої білизни – корегуючої, трусів, бюстгальтерів, комплектів з вище названих предметів і спальних, боді, стрінгів, грацій, шортів, нічних сорочок, корсетів, халатів і пеньюарів. Вся продукція відрізняється високою якістю, відповідає сучасним тенденціям моди і відповідно сертифікована. Для партнерів пропонуємо спеціальні ціни.

Рекламна інформація:

Підприємство шиє вишукану білизну для жінок з якісних імпортних матеріалів. Для створення конкурентноспроможних виробів використовується мікрофібра, гаптований тюль і ніжні еластичні мережива, шовк, натуральна бавовна, міцний стрейч і lдетали найкращих виробників з Італії, Іспанії, Швейцарії і Франції. Споживачі оцінили переваги білизни від торгової марки Ledy Charm, вона користується незмінним попитом з 2002 року і досі. В 2009 році фірма брала участь у 18-му Міжнародному фестивалі моди «KYIV FASHION» і отримала відповідний сертифікат.

Асортимент на сьогодні складається з 123 моделей, які розташовані в 6 категоріях: -комплекти; -труси; - бюстгальтери; - нічні сорочки; - корсети; - корегуюча білизна. Вся продукція екологічно безпечна, гіпоалергенна, відповідно сертифікована. Модельний ряд постійно оновлюється, наші дизайнери слідкують за розвитком світових тенденцій в модному світі і йдуть в ногу з цими процесами. Адже українські жінки повинні бути чарівними кожного дня!

Компанія запрошує до співпраці партнерів, для яких передбачено програму лояльності і гуртові ціни, тому що Ledy Charm щиро зацікавлена в їх успішності.

Службова інформація

Дата перевірки:
19.01.2017