Універсальний львівський довідник

МЕДТЕХНІКА ОРТО, ОРТОПЕДИЧНИЙ САЛОН

Юридична адреса:
49054, м. Дніпро, просп. Поля, 59
Фактична адреса:
79021м. Львів, вул. Личаківська, 11
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво медичної техніки, включаючи хірургічне устаткування, та ортопедичних пристосовань
  • Виробництво інвалідних колясок
  • Роздрібна торгівля медичними та ортопедичними товарами

Продукція, послуги:

У нас ви можете купити:
- тонометри;
- інгалятори, небулайзери;
- слухові апарати;
- ходунки, роллатори;
- інвалідні коляски;
- протипролежневі матраци;
- тростини, милиці;
- реабілітаційне обладнання;
- медтехніка для медичних установ;
- ортопедичні пов’язки;
- коректори постави;
- ортопедичні наколінники;
- ортопедичні налокітники;
- бандажі для попереку;
- бандажі для голеностопа;
- компресійний (анатіварікозний) трикотаж;
- ортопедичні устілки;
- ортопедичні подушки.

Наші послуги:
- ремонт тонометрів;
- ремонт інгаляторів;
- ремонт слухових апаратів;
- сервісні центри виробників.

Рекламна інформація:

Мережа магазинів МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН - це спеціалізовані роздрібні точки продажу товарів для здоров’я, реабілітації, ортопедії та краси. Ми є офіційним дистриб’ютором таких торгових марок як Aurafix, Medi, OSD, Microlife, Vega, B.Well, Tiana, Ortex, Widex, Beurer, Omron, Med textile, Nova і інших виробників якісної продукції.

Стратегія мережіМЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН орієнтована на постійне зростання асортименту якісних товарів, розвиток і підвищення рівня кваліфікації співробітників, прогресивне збільшення кількості магазинів по всій Україні.

Наша місія - надавати можливість людям отримувати товари, які сприяють поліпшенню якості життя і рівня здоров’я за доступними цінами в різних областях країни.

Наша мета - надавати клієнтам товари тільки найвищої якості, які задовольняли б усі потреби щодо діагностики, профілактики та лікування захворювань, а також реабілітації.
Також ми намагаємося, зайняти лідируючу позицію в області дистрибуції медичного обладнання в країні і досягти максимального професійного рівня співробітників, розкриваючи їх здібності та потенціал.

ЦІННОСТІ:
- Повага. Ми шанобливо ставимося до покупців, постачальникам, співробітникам, партнерам і конкурентам, підтримуємо доброзичливу атмосферу в робочому колективі, надаємо необхідну підтримку і допомогу;
- Чесність. Ми повністю чесні перед нашими покупцями щодо специфіки продукції, що продається, беремо на себе відповідальність за її якість;
- Інновації. Наша команда кожен день стрімко розвивається і осягає нові шляхи удосконалення робочих процесів для досягнення максимальних результатів;
- Сталість. Мережа магазинів «Медтехніка» постійна в своїх принципах і цінностях, а також бажанні стає краще;
- Індивідуальний підхід. Співробітники магазинів уважно ставляться до кожного покупця, його бажанням, пропонуючи консультацію виходячи з індивідуальних потреб і особистих вимог до продукції.

Ключові слова:

медичне обладнання личаківський район, ортопедичні товари у львові, медтехніка ціни, медобладнання купити, подушка для вагітних, медичний одяг, масажний стіл недорого, мед магазин львів, ортопедичне взуття, медичний інтернет магазин, крокомір замовити, ортопедичне взуття для дітей, дитяче ортопедичного взуття, інгалятор купити, medtechnika, термометри, кінеза тейп , дозиметр, ваги, пульсометр, пульсоксиметр, пояс для схуднення, нітратоміри, алкотестер, ортопедичні устілки, аптечка, ортопедичні подушки, ортопедичні матраци, коректор постави, тонометр, милиці купити, ортопедичний салон на личаківській, магазин медичного обладнання, ремонт тонометрів, ремонт інгаляторів, ремонт слухових апаратів львів

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
40226798

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 18:00
Неділя:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Гетьман Олена Олександрівна — інтернет-маркетолог
Дата перевірки:
03.03.2020