Універсальний львівський довідник

БКП, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Фактична адреса:
79039м. Львів, вул. Моринецька, 7
Телефон основний:
(032) 2976545

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Тканини бавовняні для постільної білизни:
Бязь, сатин, перкаль, полікотон, фланель,
Комплекти постільної білизни
Рушники
Ковдри
Подушки
Пледи виробництва Богуслав
Матраси

Рекламна інформація:

Успішно працюючи на українському ринку з 1998 року, Торговий Дім «БКП» пропонує Вам широкий вибір махрових рушників, тканин для постільної білизни. Висока якість наших товарів ми пропонуємо зі складу в Києві та підтверджуємо відповідними сертифікатами. У нас регулярне оновлення асортименту і багатий вибір дизайнів, які користуються високою популярністю на ринку.
Махрові рушники виготовлені з 100% бавовни, гребінній пряжі з Мерсеризація. У постійній наявності тканини для постільної білизни, одночасно елегантна і надійна, що гарантує тривалий термін служби готового постільної білизни та іншої текстильної продукції.
З особливою ретельністю підходячи до оновлення асортименту, ми виключаємо з нього товари, які не отримали позитивних відгуків наших покупців, натомість пропонуючи оригінальні модні дизайни.
Працюючи з нами, Ви можете не сумніватися, що необхідна кількість тканини потрібного виду є в наявності на нашому складі. На сайті Ви зможете знайти актуальні ціни на наші тканини, а також докладну контактну інформацію про Торговому домі «БКП».
Сподіваємося на успішне взаємовигідне співробітництво!

Службова інформація

Дата перевірки:
26.11.2015