Універсальний львівський довідник

БАЧИНСЬКИЙ, КОЛОМІЄЦЬ ТА ПАРТНЕРИ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Адреса:
79013, м. Львів, вул. Здоров’я, 16
Телефон основний:
(096) 0020100
Телефони:
(050) 4317084

Про компанію

Керівник:
Бачинський Тарас Володимирович — голова об’єднання
Рік заснування:
2016
Чисельність працівників:
14

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність у сфері права
  • Адвокатська діяльність
  • Консультування з питань комерційної діяльності та управління

Продукція, послуги:

► ІТ-право:
- відкриття ІТ-компаній та побудова їх структури;
- юридичний супровід діяльності, розробка договорів (NDA, NCA тощо)

► Імміграційний супровід іноземців в Україні:
- ПМЖ, дозвіл на імміграцію (посвідка на постійне проживання), громадянство України;
- дозвіл на працевлаштування іноземця;
- тимчасова посвідка на підставі одруження, навчання, роботи, волонтерства;
- запрошення для іноземця.

► Юридичний супровід нерухомості:
- перевірка новобудов;
- юридичний супровід купівлі нерухомості;
- юридичний аудит об’єкта.

► Кримінально-правовий захист

► Юридичні семінари

Рекламна інформація:

Адвокатське об’єднання «Бачинський, Коломієць і партнери» з 2008 року працюють у Львові і за цей час здобули більше 40 рекомендацій задоволених клієнтів і велику кількість відгуків. Об’єднання стоїть на захисті законних інтересів громадян і надає юридичні послуги в сфері цивільного, сімейного, кримінального, економічного, адміністративного, міграційного та ІТ-права.

Досягати успіху в багатьох сферах юриспруденції складно, але в «Бачинського, Коломієць і партнери»» зібралася команда адвокатів вузької спеціалізації, кожен з них – професіонал в своїй галузі, і досконало знає свою справу. Компетентність працівників доповнюється уважністю і делікатним відношенням до особи, яка звертається за допомогою.

Обов’язкове дотримання повної конфіденційності щодо обставин, які з’ясовуються для успішного правового захисту клієнта – абсолютний принцип компанії. Старанність і відповідальність – теж. Тут завжди намагаються представляти інтереси клієнтів, ніби свої власні. Вартість юридичних послуг обґрунтована і не виходить за рамки справедливості.

Ключові слова:

адвокат львів, реєстрація підприємства, сімейний адвокат, консультація юриста, міграційне право, it право, послуги адвоката, договір купівлі продажу, цивільне право, сімейне право, бизнес консалтинг, кримінальне провадження, юридичні послуги, ліквідація підприємства, відшкодування моральної шкоди, податковий облік, позовна заява до суду, судовий процес, представництво в суді, відшкодування матеріальної шкоди, тм, торгова марка, продаж бізнесу, стягнення боргу за розпискою, ліквідація фоп, торговий знак, адвокатські послуги, дозвіл на працевлаштування іноземця, реєстрація іноземних інвестицій, оскарження ппр, послуги юриста, юридичний супровід бізнесу, реєстрація касового апарату, юридичний супровід, візи в україну, мінімізація податків, допомога юриста, реєстрація іноземного представництва, юридичний аудит, оскарження судових рішень, реорганізація підприємства, реєстрація іноземця, купівля житла, захист в суді, авдокат львів, аналіз ринку новобудов, вирішення податкових трудових спорів, врегулювання спорів, зареєструвати право власності на будинок, касаційна інстанція, консультація адвоката у львові, кримінально-правовий захист, ліквідаціяфізичної особи підприємця, отримання ліцензії на алкоголь тютюн, оформлення нерухомої спадщини, підтримка it-бізнесу, поділ майна між спадкоємцями, посвідка та постійне тимчасове проживання в україні, послуги адвокати ціна, правова експертиза договорів, реєстрації права власності на нерухоме майно, реєстрація торгової марки торгового знаку, реєстрація фоп тов, реєстрація юрособи, розподіл майна подружжя через суд, судове оскарження, судові справи по дтп, фінансовий аудит аудитор, фінансові справи, юридична допомога при розлучені, юридична експертиза документів, юридичне обслуговування бізнесу

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
36284765

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Бачинський Тарас Володимирович
Дата перевірки:
11.01.2019