Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Крушельницької, 25, к. 4
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КРАЇНА МРІЙ, АГЕНЦІЯ ПОДОРОЖЕЙ, ПП

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Крушельницької, 25, к. 4
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Крушельницької, 25, к. 4
Телефони:
Факс:

Діяльність

Турагенція, яка відкриває перед Вами країну мрій – українські Карпати! У нас найновіша база даних про санаторії, бази відпочинку, готелі і пансіонати, їх розташування у регіоні, умови проживання, актуальні ціни, відгуки, вільні кімнати. Для зручності аналізу інформація об’єднана в окремі рубрики. Досвідчені менеджери допоможуть Вам зробити оптимальний вибір, враховуючи особисті смаки і фінансові можливості і забронювати номери. Крім того, пропонуємо провести оригінальні екскурсії по цікавим місцям краю в рамках короткочасних турів.

Інформація

Турагенція «Країна мрій» пропонує допомогу в організації чудового відпочинку в чарівному куточку України – гірських Карпатах. Сьогодні сотні сучасних закладів в регіоні створюють найкращі умови для відпочинку і тому не завжди легко зробити правильний вибір. Наші консультанти вміло зорієнтують Вас у цьому морі інформації, дадуть цінні поради і ознайомлять з враженнями інших відпочивальників.
Ми надаємо відомості про відпочинкові і оздоровчі заклади по областях і містах розташування, а також градацію їх популярності, вартості і престижності. У нас тільки актуальні дані про ціни і об’єм послуг, які пропонують готелі, наявність вільних номерів та можливість їх бронювання на визначену дату.
Для тих, хто планує провести в горах короткий час, пропонуємо різноманітні тури, тематичні вікенди і цікаві екскурсії. Етнографічні, гастрономічні, історичні, романтичні, екзотичні та екстремальні подорожі відкриють для Вас справжню країну мрій, в якій пригоди – на кожному кроіц! Ці захоплюючі враження збагатять Вас, подарують радість і обновлять сили на шляху до успіху.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Іванова Віра Іванівна — керівник
Кількість працівників:
2 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 19.01.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.