Універсальний львівський довідник

ВІКОННІ СИСТЕМИ, ТОВ

Адреса:
79035, м. Львів, вул. Зелена, 238-з
Телефон основний:
(032) 2420636
Телефони:
(032) 2428181

Про компанію

Керівник:
Тільман Олександр Едуардович — директор
Рік заснування:
2003

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво будівельних виробів з пластмас
  • Виробництво будівельних металевих конструкцій
  • Виготовлення інших готових металевих виробів
  • Оптова торгівля будівельними матеріалами

Продукція, послуги:

- Виробництво металопластикових та алюмінієвих конструкцій: вікна, двері, зимові сади, фасади, вітрини, підвіконники зовнішні та внутрішні, склопакети тощо.
- Монтажні, демонтажні та налагоджувальні роботи.
- Фурнітура для платсикових вікон.

Рекламна інформація:

З поміж багатьох підприємств на регіональному ринку вже понад десять років якісну та надійну продукцію виробляє Львівське підприємство ТзОВ ”Віконні системи”, яке засновано у 2003 році. Свідченням його авторитету на віконному ринку є нагороди, які отримало наше підприємство за період свого існування.

На сьогоднішній день ТзОВ ”Віконні системи” – це масштабне виробництво площею понад 9000 м. кв із сучасним обладнанням провідних західноєвропейських фірм, розвинутою дистриб’юторською та дилерською мережею по Західній Україні.

Ми постійно йдемо на зустріч замовникам у виготовленні індивідуальних і корпоративних замовлень. Досконале поєднання ціни та якості, швидкі терміни виконання, вигідні умови співпраці – це не повний перелік того, що пропонується сьогодні нашим підприємством.Кваліфіковані працівники, обладнання від провідних фірм Європи, досвід роботи з елітними спорудами дозволяє вигравати тендери будь-якої складності та об’єму. Постійно розширюється дилерська мережа, запрошуються до співпраці будівельні компанії, дизайнерські та архітектурні бюро.

Для виготовлення конструкцій використовуються найкращі імпортні матеріали і комплектуючі. Високоякісне обладнання дозволяє виготовляти конструкції різноманітних форм та конфігурації, відповідно до заданих розмірів з дотриманням технології зборки продукції. Постійний контроль технологічних операцій та кінцевого продукту, забезпечують максимальну якість виробів і сувору відповідність усім стандартам.

Ключові слова:

металопластикові вікна, підвіконники, пластикові двері, склопакети, москітні сітки, вікна львів ціна, пластикові вікна львів ціни, вікна пластикові ціни, вікна металопластикові ціна, гаражні ворота ціни, вікна металопластикові львів, москітні сітки львів, енергозберігаючі вікна, ціни на металопластикові вікна, двері пластикові, вікна ціна, вікна у львові, ціни на пластикові вікна, алюмінієві вікна, склопакети львів, вікна і двері, вікна та двері, пластикові двері ціни, москітні сітки ціна, вікна металопластикові ціни, підвіконник, вікна ціни, енергозберігаючі склопакети, євро вікна, виробництво вікон, вироби з алюмінію, вікна у львові ціни, алюмінієві вікна львів, склопакети енергозберігаючі, ціна скла, водовідливи, виготовлення вікон, виробники вікон

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Deceuninck (Thyssen), Німеччина
Торгова марка:
Decco, Польща
Торгова марка:
WinkHaus, Німеччина
Стандарти якості:
ISO 2000, 2001

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
32639349

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Максим
Дата перевірки:
02.06.2017