Універсальний львівський довідник

МОЯ ХАТА, ІНТЕРНЕТ-ГАЛЕРЕЯ

Адреса:
79000, м. Львів
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Демонстрація і продаж унікальних предметів інтер’єру - посуду, картин, годинників, меблів, світильників, а також прикрас, сувенірів, ювелірних і геральдичних виробів, які являються авторськими роботами і мають певну мистецьку цінність. Пропонуємо функціональні дизайнерські речі для двору – садові скульптури, топіари, ковані ворота, хвіртки, паркани, перила. Виконуємо індивідуальні замовлення. Доставка придбаних товарів здійснюється Кур’єрською Службою в термін від 1-го до 5-ти робочих днів.

Рекламна інформація:

Інтернет-галерея «Моя хата» - це майданчик, де для широкого загалу інтернет-користувачів демонструється великий вибір авторських робіт, які створюються для того, щоб прикрасити помешкання, офіс, сад, двір, або послужити чудовим подарунком для дорогої чи шанованої людини. Партнерами проекту являються вітражисти, ювеліри, столяри, ковалі, лялькарі та інші майстри, які працюють в автентичному українському, модерновому і футуристичному стилях.
На сайті «Моя хата» можна придбати вітражні годинники, картини, ікони; копіїї відомих полотен і оригінальні роботи сучасних художників; посуд – скляний, керамічний, в тому числі традиційні плесканці і філіжанки; вази ручної роботи, декоративні панно, геральдичні пряжки, щити, кубки; дзеркала, ювелірні вироби і унікальні прикраси, попільнички, сувеніри, шкатулки і багато-багато іншого. Такі речі несуть притаманну їм енергетику і промовляють про Ваш смак без слів.
Авторські ковані вироби, садові скульптури і топіари підкреслять індивідуальний стиль Вашої оселі і виділять її серед багатьох схожих одна на одну садиб і зроблять Ваше подвір’я самобутнім.
Галерея товарів у нашому магазині постійно оновлюється, кожна позиція має детальний опис. Всі деталі по оплаті і доставці можна з’ясувати з консультантом, який радо відповість на запитання.

Службова інформація

Дата перевірки:
12.03.2019