Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Залізнична, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АБСОЛЮТ-КОМ, АГЕНТСТВО НЕРУХОМОСТІ

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Залізнична, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Залізнична, 8
Телефони:

Діяльність

Допомагаємо зорієнтуватися на ринку нерухомості, підбираємо варіанти по бажаним параметрам, організовуємо огляд потенційної покупки, ведемо переговори зі сторонами, юридично оформляємо заставу, сприяємо в оформленні необхідних документів для заключення договорів куплі-продажу, забезпечуємо перевірку юридичного статусу об’єкту купівлі, виявляємо заборгованості, наявність прописок. Агенство провадить клієнта від першого звернення аж до успішного завершення процесу придбання чи продажу житла або іншої нерухомої власності, включаючи оформлення договора в нотаріуса, експертну оцінку і передачу грошей.

Інформація

Абсолютний орієнтир у морі нерухомості необхідний кожному, хто бажає здійснити продаж або купівлю житла чи іншого нерухомого майна. Агенція нерухомості Абсолют-Ком постійно проводить моніторинг пропозицій від новобудов і з вторинного ринку і може запропонувати кращі варіанти квартир, котеджів, будинків, які виставлені на продаж. Наші спеціалісти забезпечують широку інформативну підтримку об’єктів реалізації, виїжджають на огляд приміщень, які цікавлять клієнта, допомагають вести переговори і сприяють досягненню домовленості між сторонами на рахунок ціни, оплати послуг, строків оформлення покупки і інших питань. Вам не прийдеться самотужки виявляти можливі проблеми - експерти агентства дадуть компетентну оцінку статусу нерухомості, виявлять заборгованості, невирішені питання з банками, складнощі з випискою малолітніх або привілейованих осіб, тощо, і запропонують шляхи їх усунення. Для того, щоб мінімізувати ризики, пов’язані з зміною досягнутих рішень, або узгодженої ціни, агентство пропонує юридично оформити завдаток і виступає третьою стороною угоди. Також наші спеціалісти допомагають зібрати повний пакет документів і вибрати нотаріуса, який здійснить законні дії по укладенню договору купівлі-продажу.
Наші клієнти завжди залишаються задоволеними, адже рієлтори компанії прикладають усі свої знання і навички роботи, щоб підібрати саме той варіант, який сподобається купцю..

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1998

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 13.11.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.