Універсальний львівський довідник

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Адреса:
м. Львів, вул. Городоцька, 299
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Олива Ірина Степанівна — начальник відділу

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Головне територіальне управління юстиції Львівської області веде діяльність у величезній кількості напрямків, в тому числі таку:

Рекламна інформація:

Головне територіальне управління юстиції Львівської області веде діяльність у величезній кількості напрямків, в тому числі таку:

• Матеріально-технічне, фінансове, організаційне та кадрове забезпечення органів примусового виконання.
• Організація виконання судових постанов та інших виконавчих документів, виконання яких законодавчими актами України покладено на судових виконавців.
• Методичний посібник діяльністю відділів РАЦСу адміністрацій районів міста Львова, відділу реєстрації актів цивільного стану.
• Розгляд питань, пов’язаних з дотриманням законодавства про надання юридичних послуг, в межах компетенції, визначеної нормативно-правовими актами.
• Державна реєстрація територіальних професійних спілок, професійних спілок в організаціях, місцевих громадських об’єднань, їх спілок (асоціацій), місцевих фондів, здійснення контролю за відповідністю діяльності цих юридичних осіб, їх організаційних структур статутам.
• Здійснення постановки на облік (зняття з обліку) організацій, що забезпечують проведення медіації, створених як відокремлених підрозділів юридичних осіб.
• Здійснення контролю за дотриманням державними службовцями обмежень, пов’язаних з державною службою.
В управління юстиції входять управління, відділи, сектори та інші структурні підрозділи.

Фінансування діяльності головного управління юстиції здійснюється за рахунок бюджету міста Львова а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством України.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 90:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 16:45

Службова інформація

Дата перевірки:
25.05.2019