Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Стецька, 3а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ФОТОГАЛЕРЕЯ ВАСИЛЯ ПИЛИП’ЮКА

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Стецька, 3а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Стецька, 3а

Діяльність

Фотогалерея відомого українського митця Василя Пилип’юка. Фотовиставка, проведення всеукраїньских конкурсів, публікація мистецької реклами, буклетів, фотоальбомів.

Інформація

Фотогалерея заснована 1999 р. і стала першою авторською галереєю фотографії в Україні.

Заснована відомим українським фотографом Василем Пилип’юком, який вніс значний вклад в розвиток фотомистецтва в сучасній Україні, а також сприяв її популяризації завдяки фотографіям про природу, життя та жителів країни, які виставлялись по всьому світу.

Фотогалерея - це не тільки виставка фотографій, але й місце зустрічі творчих людей, місце проведення мистецьких конкурсів та подій.

Василь Пилип’юк є також засновником та президентом видавництва ”Світло і тінь”, що втілює творчі ідеї в реальність. Основний напрям діяльності - публікація фотоальбомів та книг, мистецьких буклетів, реклами, авторських поштівок.

Рубрики

Оновлення даних: 28.03.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.