Універсальний львівський довідник

АРТ-БАР

Юридична адреса:
79005, м. Львів, вул. Федорова, 27, к. 10
Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Федорова, 27
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Лещишин Г. Б.

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Бар справжньої української кухні !

Рекламна інформація:

Просили батько, просили мати і ми Вас просим – в Арт-бар залітати !

Кафе Арт-бар розташоване в самому центрі Львова на вулиці І Федорова 27, це бічна Площі ринок, де на хвилинку можна сховатися від туристичного ажіотажу, а потім з новими силами далі оглядати історичний центр міста.

Кожен в житті шукає задоволення – хтось в домашньому затишку, хтось підчас спілкування з близькими та друзями, хтось в кулінарних та художніх шедеврах.

Заклад виконаний в стилі традиційного українського мистецтва, що вдало підкреслює розміщена в ньому експозиція львівського художника О. Манюка. Тут створюють затишок і веретена, і домоткані вишиті рушники, і навіть горщики в яких господині колись варили обіди для всієї сім’ї.

Віддавна арт-бар був місцем зустрічі та культурного відпочинку львів’ян, по-різному причетних до традиційного українського мистецтва, і ,направду, у Львові нема жодного митця чи діяча культури, який би не був у захваті від свіжо приготованих вареників чи фірмових для закладу реберець в капусті.

Справжньою гордістю Арт-бару є дипломований кухар – пані Галина, яка ліпить вареники з різноманітними начинками вручну, на відміну від напівфабрикатів, які пропонує меню більшості закладів. Багатоманітність салатів, справжні чанахи, відбивні королівського розміру, грибна юшка – це лише невелика частина тих страв, якими славиться Арт-бар.

Під час святкування релігійних, календарних та родинних свят тут панує надзвичайна атмосфера – душа співає, а ноги кличуть у танок, вабить щедрістю страв та напоїв святковий стіл.

Ті ж, хто хоче підкріпитися в обідню перерву, – також можуть вибрати все найсмачніше, що пропонує традиційна українська кухня Арт-бару. Тим більше, що комплексні обіди із найпопулярніших і найздоровіших користуються особою популярністю.

Ласкаво просимо!

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2637116988

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 22:00
Вівторок:
від 09:00 до 22:00
Середа:
від 09:00 до 22:00
Четвер:
від 09:00 до 22:00
П'ятниця:
від 09:00 до 22:00
Субота:
від 09:00 до 22:00
Неділя:
від 09:00 до 22:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Лещишин Г. Б.
Дата перевірки:
27.04.2018