РЕСЕНС, НАРКОЛОГІЧНА КЛІНІКА
Фактична адреса:
79000, м. Львів-Винники, вул. Кияка, 4
Юридична адреса:
79065, м. Львів,
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

РЕСЕНС, НАРКОЛОГІЧНА КЛІНІКА

РЕСЕНС, НАРКОЛОГІЧНА КЛІНІКА
Фактична адреса:
79000, м. Львів-Винники, вул. Кияка, 4
Юридична адреса:
79065, м. Львів,
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
РЕСЕНС, НАРКОЛОГІЧНА КЛІНІКА
Фактична адреса:
79000, м. Львів-Винники, вул. Кияка, 4
Юридична адреса:
79065, м. Львів,

Діяльність

► ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ
1. Ми надаємо безкоштовну консультацію щодо алкозалежності, де ви маєте можливість дізнатись всі аспекти цієї проблеми та познайомитись ближче з нашою роботою.
2. Проводимо мотиваційні бесіди для початку лікування.
3. Здійснюємо весь комплекс медичних заходів щодо зняття синдрому похмілля або загальної детоксикації та відновлення організму хворого (від 5 до 21 дня в стаціонарі).
4. Проводимо за необхідності будь-які діагностичні процедури (як лабораторні, так і ті, що потребують спеціального обладнання)
5. Надаємо послугу психокорекції виходячи з особливостей алкозалежних пацієнтів. Терміни реабілітації залежать від проходження етапів та відповідно до моніторингу наших спеціалістів (як правило курс триває від 3 до 6 місяців).
6. Забезпечуємо пацієнтів, які завершують процес реабілітації, послугами ресоціалізації (проживання за межами клініки, вільний графік, допомога у пошуку роботи, часткова зайнятість, психологічний супровід до повного становлення особистості в соціумі (процес триває від 1 місяця і більше)
Робота з алкозалежними є одним з основних напрямків нашої діяльності. У НК «РеСенс» ця проблема вирішується на засадах багаторічної практики та дієвої авторської методики.

► ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ
1. Консультування щодо наркозалежності та всіх її аспектів протікання.
2. Мотивація та трансфер хворого до стаціонару в супроводі мед. персоналу за необхідності.
3. Комплексна медична допомога по зняттю синдрому абстиненції (ломки) та відновлювальна терапія організму (від 21 дня)
4. Професійна психологічна допомога впродовж процесу детоксикації.
5. Охоплюємо всі рівні діагностичних досліджень (лабораторія європейського рівня)
6. Проводимо за необхідності тестування на визначення антитіл до ВІЛ
(у разі позитивного результату надаємо комплексний супровід з нашими партнерами — Всеукраїнською мережею ЛЖВ для подальшого вирішення тої проблеми на діагностичному рівні та в результаті призначення АРВ-терапії)
7. Надається послуга реабілітаційної психокорекції з урахуванням особливостей наркозалежності (переважно від 6 до 12 місяців)
8. Проводимо постійний моніторинг динаміки одужання.
9. Надаємо можливість ресоціалізації на базі наших відділень або за їх межами з постійною психологічною підтримкою, допомогою в актуальних питаннях після реабілітації, пошуку свого сенсу життя, частковою зайнятістю.

► МЕДИЧНА ДЕТОКСИКАЦІЯ
Медична детоксикація у Наркологічній Клініці «РеСенс» являє собою комплекс процедур направлених на зняття абстиненції (синдром відмови від речовини або «ломка, похмілля») та приведення до стабільного функціонального стану всіх органів та життєзабезпечувальних систем організму людини.

Після подолання цього синдрому ми проводимо терапію відновлення організму після наслідків вживання за допомогою препаратів широкого спектру дії.

Пролікув. наркоманцес детоксикації як правило відмічається нестабільним психоемоційним станом пацієнта внаслідок відмови, тому наші спеціалісти з хімічних залежностей надають хворому психологічну підтримку протягом всього процесу медикаментозного лікування в режимі 24/7.

► РЕАБІЛІТАЦІЯ
Реабілітаційний процес вважається другим етапом комплексної програми одужання залежних людей у НК РеСенс. Психокорекційна реабілітація проходить відповідно до запатентованої методики Міністерством освіти і науки України, Державного департаменту власності, реєстраційний №33124.

Основною метою реабілітаційного процесу є відновлення нормативного особистісного і соціального статусу пацієнта на основі розкриття та розвитку його інтелектуального, морального, емоційного та творчого потенціалів. Також, це повна відмова від вживання будь-якої кількості наркотиків чи алкоголю в цілому, зміна взаємовідносин з навколишнім світом та набуття духовного досвіду.

Наші спеціалісти ведуть постійний моніторинг динаміки Ваших змін, виходячи з Ваших індивідуальних можливостей, тому Ви завжди можете побачити себе зі сторони, проаналізувати фронт необхідних робіт над собою та завжди розраховувати на нашу професійну підтримку.

Пацієнти НК РеСенс залучаються також до різнопланових культурних заходів — від локальних драматичних гуртків та організації власного дозвілля, до відвідування театральних вистав, концертів, екскурсійних виїздів.


► УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:
▪ Для Вас ми створили найкомфортніші умови, щоб Ви могли якомога краще проходити лікування.
▪ Кожна палата оснащена супутниковим телебаченням, окремими санвузлами та зручними односпальними ліжками.
▪ Наші пацієнти харчуються 4 рази на день відповідно до дієтично-збалансованого меню.
▪ Відділення забезпечено пральнею, в клініці дотримуються всі норми відповідно до вимог санітарно-епідеміологічної комісії.
▪ Прибудинкова територія має літню терасу та невелику садово-паркову зону, де можна завжди насолодитися свіжим повітрям.
▪ Поряд з клінікою розташоване наше власне волейбольне поле.
▪ Також в нас можливо скористатися сауною та басейном.
▪ Для розваг та відпочинку ми облаштували цілий поверх, де є більярд, настільний футбол та теніс, дартс, бігова доріжка, тренажери та велика бібліотека.

Таким чином ми робимо все, щоб Ви змогли змінюватись у якісних умовах!

Інформація

Ресенс - реабілітаційний центр який розташований в місті Львів.

Ресенс пропонує такі послуги:

• Медична детоксикація.
• Імплантація блокаторів.
• Лікуванні наркоманії.
• Лікування анорексії.
• Лікування алкоголізму.
• Лікування булімії.
• Реабілітація.
• Лікування ігроманії.

Проблема наркоманії та алкоголізму в Україні видна неозброєним поглядом. З кожним роком наркотики затягують все більше і більше молодих людей, а число алкоголіків зростає з катастрофічною швидкістю. Провідні медики, які займаються цією проблемою, прийшли до висновку, що зняття фізичної ломки - це не вирішення проблеми. Значно складніше, а часом неможливо, медичним шляхом подолати психологічну залежність і допомогти хворому повернутися до повноцінного життя в суспільстві. З цією метою у Львові був організований реабілітаційний центр Ресенс.

Метою нашого реабілітаційного центру є не тільки фізичне, а й духовне відновлення особистості. Наша робота з реабілітації - це не просто позбавлення від алкоголю і наркотиків. Ми прагнемо прищепити моральні цінності, засновані на духовних істинах, які допомагають людині знайти опору і мету в житті.

У центрі працюють досвідчені професійні лікарі, які мають великий досвід в лікуванні різних хвороб і вміють лікувати залежності.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
00:00 — 24:00
Вівторок:
00:00 — 24:00
Середа:
00:00 — 24:00
Четвер:
00:00 — 24:00
П'ятниця:
00:00 — 24:00
Субота:
00:00 — 24:00
Неділя:
00:00 — 24:00
Оновлення даних: 10.03.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.