Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Університетська, 1, к. 339
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЦЕНТР ІТАЛІЙСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ ЛНУ ІМ. ІВАНА ФРАНКА

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Університетська, 1, к. 339
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Університетська, 1, к. 339
Телефони:

Діяльність

Центр інформує щодо можливостей навчання та стажування в університетах Італії за стипендіями, наданими МЗС Італії та іншими інституціями.

Відповідно до Угод про співробітництво між Львівським і Міланським університетами відбувається обмін студентами, викладачами, науковцями.

Співпрацює з Інститутом італійської культури у Києві, Міланським Університетом (Università degli Studi di Milano), Перуджійським університетом для іноземців (Università per stranieri di Perugia), Товариством Данте Аліг’єрі (Рим), Регіональним Інститутом європейських студій у м.Порденоне (Фріулі Венеція Джулія, Італія).

Інформація

Центр італійської мови і культури заснований 1 грудня 1997 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відповідно до рішень Вченої ради (прот. № 6/10 від 29.10.1997) та ректорату (прот. № 8 від 10.12.1997).

У своїй діяльності Центр керується Статутом Львівського національного університету імені Івана Франка і “Положенням про Центр італійської мови і культури”.

Мовні курси: «Італійська мова і культура» (1997 -2005 рр.); «Поглиблений курс італійської мови з лінгвістичним та контекстуальним аналізом сучасних італійських письменників» (2005 р.); «Практичний курс італійської мови та країнознавства» (з 2006 р.).

З 2009 р. Центр є осередком сертифікації знань з італійської мови PLIDA (Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri) у Західному регіоні.

Центр співпрацює з Інститутом італійської культури у Києві, за підтримки якого у Львові у 2008 р. було організовано фотовиставку «ЮНЕСКОІТАЛІЯ», у 2009 р. – презентації книг «Римська елегія» (у перекл. з лат. А. Содомори) та факсимільного видання «Псалтир Еґберта» (укладач д-р Клаудіо Барбері, Італія), примірник якого передано у фонд Наукової бібліотеки ун-ту.

За сприяння центру Львів.ун-т відвідали: Посол Італії в Україні Р. Брунетті-Ґоетц (2000 р.), Посол Італії в Україні П’єтро Джованні Доннічі (2009 р, директор Інституту італійської культури в Україні проф. Н. Франко Баллоні, відомий італійський мовознавець і літературний критик проф. П. Марко Бертінетто, проф. Перуджійського університету для іноземців М. Сільвестріні, письменник Дж.Кателлі, представник Міністерства економіки та європейської політики Італії проф. А. Челотто.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Горячук Олена Віталіївна — Завідувач центру

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 19.10.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.