Універсальний львівський довідник

НОВИЙ АКРОПОЛЬ, МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Дорошенка, 7
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Рік заснування:
1996

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Цілі та принципи «Нового Акрополя»

БРАТСТВО
Сприяти розповсюдженню ідеалу загального братства, що ґрунтується на повазі до людської гідності, незалежно від расових, статевих, культурних, релігійних, соціальних або інших відмінностей.

Необхідно розвивати у людині повагу до інших людей і традицій і водночас зміцнювати єдність, незважаючи на будь-які відмінності. Потрібно віднаходити гармонію між людьми, їхніми ідеями та почуттями, щоб дати можливість існувати разом, збагачуючи одне одного. Сила ідеалу братства полягає в тому, що нас об’єднує, а не в тому, що розділяє. Він зміцнюється завдяки визнанню універсальних цінностей, які, з усією повагою до відмінностей і розмаїття, йдуть далі місцевих звичаїв і поєднуються у загальні етичні принципи, які становлять гідність кожної людини. Цей ідеал розвиває повагу до прав людини і їх зміцнення, а також визнання принципів універсальної етики.

ПІЗНАННЯ
Пробуджувати любов до мудрості, яка шляхом порівняльного вивчення філософських систем, релігій, наук і мистецтв сприяє пізнанню всесвіту, природи і людини.

Любов до істини і до пізнання народжується зі справжнього прагнення краще зрозуміти світ і самого себе. Ми розуміємо філософію як вісь, яка поєднує різні аспекти людського пізнання. Філософія може об’єднати давні і сучасні джерела знань в єдиному баченні світу, широкому і цілісному. Таке бачення здатне стати рушійною силою прогресу і допомагати не лише досліджувати шляхи життя, але й глибше осмислювати їхні цілі і гармонійно поєднувати усі грані знання і практики.

РОЗВИТОК
Розвивати кращі людські потенціали, сприяючи повній реалізації нас як особистостей і об’єднанню з природою і суспільством, щоб бути не лише спостерігачами, а активно діяти, докладаючи зусиль до того, щоб світ став краще.

Внаслідок такої роботи формуються люди, які сприяють сталому розвитку суспільства. У людині приховані величезні потенціали. Їх пізнання і розвиток є не лише одним з фундаментальних завдань нашого життя, але й невичерпним джерелом щастя для людини. Метою кожної людини є досягнення гармонії між її думками, почуттями і діями. Збалансований і цілісний розвиток нашого єства, реалізація кращих якостей і чеснот людини, є, можливо, єдиним надійним шляхом до кращого світу.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 20:00
Вівторок:
від 10:00 до 20:00
Середа:
від 10:00 до 20:00
Четвер:
від 10:00 до 20:00
П'ятниця:
від 10:00 до 20:00
Субота:
від 10:00 до 20:00
Неділя:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
18.01.2017