Універсальний львівський довідник

О.К, ЛІНГВІСТИЧНИЙ ЦЕНТР

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Шевченка, 120г, пов. 2, оф. 23
Телефон основний:
(067) 4260301
Телефони:
(098) 1167310, (063) 4657616

Про компанію

Керівник:
Леся Степанівна

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

До Ваших послуг:
- англійська мова для дітей та дорослих;
- німецька мова;
- польська мова;
- італійська мова;
- іспанська мова;
- французька мова.

Лінгвістичний центр “O.K” пропонує:
- навчання в міні-групах та індивідуальні заняття;
- спілкування з дипломованими спеціалістами з Англії, США та Німеччини;
- уроки з американцями;
- ефективні методи навчання.
- приємні ціни.

Переклад: особисті документи, художні тексти, документація медичного, фінансового, технічного, юридичного спрямування, особисте листування та багато інших видів текстів, переклади з нотаріальним завіренням «під ключ».

Уроки англійської мови по Skype.
Підготовка до міжнародніх тестів: TOEFL, IELTS, SAT, TestDaf.
Підготовка до Зовнішього незалежного оцінюваня (ЗНО): англійська, німецька та українська мова.
Українська та російська мови для іноземців ( Ukrainian and Russian for foreigners).
Навчання та робота за кордоном.

Рекламна інформація:

На курсах іноземних мов “O.K” все влаштовано так, щоб кожен слухач незалежно від віку міг максимально ефективно і комфортно навчатися іноземної мови.

Міжнародно-визнана комунікативна методика навчання та зручний графік занять дозволяють швидко і результативно розвинути Ваші знання іноземної мови.

Ми пропонуємо курси для дітей дошкільного віку, школярів, дорослих з навиками спілкування іноземною мовою та без них. Відповідно до цього навчання організовано та поділено на групи по віку та зняннях. Заняття можуть бути як індивідуальні так і групові ( міні-групи 3-4 чол. та звичайні групи 5-8 чол.).

Також ми пропонуємо корпоративне навчання іноземної мови за сприяння кращих спеціалістів своєї галузі, яке проводиться за європейською системою та дає можливість вдосконалити Ваш професійний рівень. Відповідно до цього Ви матимете: індивідуальну програму занять, професійно орієнтованого викладача, відповідні навчальні матеріали та можливість проведення занять у Ваших офісах в зручний для співробітників час.

Іноземна мова це легко. Спробуйте.

Ключові слова:

курси англійської мови, англійська для дітей, мовні курси для дошкільнят, мовні курси, курси іноземних мов, уроки англійської мови, англійська мова для початківців, англійська мова онлайн, курси англійської, англійська мова львів, курси німецької мови, бізнес англійська, англійська інтенсив, корпоративні курси англійської, школа іноземних мов, розмовна англійська, курси польської мови у львові, школа англійської мови, німецька мова, польська мова, італійська мова, іспанська мова, французька мова, курси французької мови, курси італійської мови, швидко вивчити англійську мову, вивчити англiйську, уроки польської мови, вивчення іноземної онлайн, англійська онлайн, вивчити польську мову, курс польської мови, курси польської ціна, курс англійської ціна, англійська мова ціни, іноземна з носієм, нотаріально завірений переклад, переклади, переклад документів, легалізація документів, послуги перекладача, нотаріальний переклад, послуги перекладу, переклад на англійську, іспанську, польську, італійську, переклад ціна, уроки англійської мови по Skype, підготовка до зно, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання, зно з англійської, зно з німецької, зно з української мови, українська для іноземців, російська для іноземців, навчання за кордоном, міжнародні програми стажувань, працевлаштування закордон, робота в сша, робота в канаді, робота в китаї, робота в європі, робота євросоюз, працевлаштування в сша, допомога в оформленні американської візи, американська віза оформлення, допомога в оформленні шенгенської візи, шенгенська віза оформлення

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 21:00
Вівторок:
від 08:00 до 21:00
Середа:
від 08:00 до 21:00
Четвер:
від 08:00 до 21:00
П'ятниця:
від 08:00 до 21:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Христина
Дата перевірки:
27.12.2016