ЛАЙФСТАЙЛ, МОВНА ШКОЛА
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 11
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛАЙФСТАЙЛ, МОВНА ШКОЛА

ЛАЙФСТАЙЛ, МОВНА ШКОЛА
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 11
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЛАЙФСТАЙЛ, МОВНА ШКОЛА
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 11
Телефони:

Діяльність

Ми пропонуємо Вам всебічні уроки англійської мови, які спрямовані на розвиток у студентів здатності розуміти, говорити, читати і писати даною мовою. Заняття проводяться у невеликах групах висококваліфікованими викладачами, які роблять все можливе, щоб кожен урок був максимально цікавим і персоналізованим відповідно до ваших індивідуальних потреб. Гнучкі програми спеціальної розробки, які акцентовані, передусім, на розмовну мову, сприйняття на слух, читання і написання. Це дозволяє досягнути прогресу значно швидше, ніж при традиційному веденні занять.

Інформація

Навчання для дорослих, дітей та підлітків, для працівників львівських компаній.

Наша мета – навчити вас спілкуватись живою англійською та іншими іноземними мовами, що використовується у повсякденному житті. Розвиваючи усі чотири мовні навики (читання, письмо, розмову та сприйняття на слух), ви навчаєтесь насамперед використовувати усі набуті знання на практиці. Для цього наша школа створює максимально наближене до натурального мовне середовище, щоб ви могли розмовляти, практикувати та вивчати.

Мета нашого курсу скоротити «час сприйняття» та допомогти вам навчитися швидше та правильно відповідати іноземною мовою. Робимо акцент на розвитку ваших комунікативних здібностей. Вивчати англійську мову у Львові з найкращими педагогами в зручний для вас час – все це в нашій мовній школі.

Наші викладачі роблять усе можливе для того, щоб заняття були цікавими та намагаються створити невимушену навчальну атмосферу, яка сприяє ефективному природному засвоєнню матеріалу. Для цього використовують як матеріали підручника так і власні розробки, базовані на автентичних ресурсах. На заняттях використовується ряд технічних засобів для візуального сприйняття та максимального наближення до мовного середовища.

Чи знаєте, де найкраща мовна школа у Львові?

Студенти кожного навчального рівня мають змогу відвідувати 3 обов’язкових заняття в тиждень, два з яких основні, базовані на підручнику Speak Out та LifeStyle Club, порівневий розмовний клуб,а також розмовні заняття з носіями мови. (Розклад занять та клубів узгоджується з адміністратором офісу після попереднього тестування.)

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
11:00 — 20:00
Вівторок:
11:00 — 20:00
Середа:
11:00 — 20:00
Четвер:
11:00 — 20:00
П'ятниця:
11:00 — 20:00
Субота:
11:00 — 13:00
Оновлення даних: 14.01.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.