Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 48
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МОЛОДА ГАЛИЧИНА, ВИДАВНИЧИЙ ДІМ

Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 48
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 48
Телефони:

Діяльність

Друк газет, друк журналів. Друк корпоративної газети.
Друк малими та середніми тиражами.
Додрукарська компьютерна підготовка.

Інформація

ТзОВ ”Видавничий дім ”Молода Галичина” здійснює послуги по друку близько 30 найменувань газет.
На сьогодні ТзОВ ”Видавничий дім ”Молода Галичина” зарекомендувало себе на ринку газетної продукції – як гнучке та мобільне підприємство.Друк газет у нас відбувається на рулонній офсетній машині, використання якої надає нашим замовникам серйозні переваги. Це стосується не тільки високої продуктивності і якості друку. Рулонна машина дозволяє пропонувати більш низьку ціну за один екземпляр продукції на відміну від листового офсету. По-перше, собівартість паперу в рулонах нижче, ніж у аркушах. По-друге, існує можливість друкувати на газетному папері від 45 г/м2 (він більш тонкий і, відповідно, економічно вигідний), у той час як на листових машинах не рекомендується застосовувати папір щільністю нижче 80 г/м2. По-третє, друк з рулону виконується з двох боків одночасно, тим самим помітно прискорюючи технологічний процес (на листових машинах без перевороту аркуша, тираж довелося б виконувати в два прогони). І нарешті, ще одна перевага в тому, що рулонні машини забезпечують повністю закінчений виробничий цикл. На виході виходять видрукувані, сфальцованні й розрізані потрібним чином примірники видання, які можна упаковувати для відправки клієнтові.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Занько Андрій Стефанович
Рік заснування:
2002

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 26.02.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.