ПРОФЕСІНІ ТРЕНІНГИ
Адреса:
01054, м. Київ, вул. Гоголівська, 15, оф. 3
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ПРОФЕСІНІ ТРЕНІНГИ

ПРОФЕСІНІ ТРЕНІНГИ
Адреса:
01054, м. Київ, вул. Гоголівська, 15, оф. 3
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ПРОФЕСІНІ ТРЕНІНГИ
Адреса:
01054, м. Київ, вул. Гоголівська, 15, оф. 3
Телефони:
Факс:

Діяльність

Фото — ПРОФЕСІНІ ТРЕНІНГИ ”HOCK” пропонує підготовчі програми до здачі британських і американських кваліфікаційних іспитів, корпоративні та відкриті тренінги в галузі фінансів і аудиту, управлінського менеджменту та фінансового аналізу.

Компанією ”HOCK” розроблені програми підготовки до міжнародних кваліфікаційних іспитів з аудиту, фінансового та управлінського обліку та фінансового аналізу.

Інформація

ХАК ІНТЕРНЕШНЛ, УКРАЇНА ( HOCK ) представлений у Східноєвропейському регіоні протягом десяти років. Наші офіси в США, Росії, Казахстані, Білорусі та Україні. HOCK - одна з лідируючих компаній на тренінговому ринку, що пропонує підготовчі програми до здачі британських і американських кваліфікаційних іспитів, корпоративні та відкриті тренінги в галузі фінансового та управлінського обліку та звітності. Компанією носком розроблені програми підготовки до міжнародних кваліфікаційних екзаменів з аудиту, фінансового та управлінського обліку і фінансового аналізу.

З 2003 року на Україні наша компанія представляє сертифіковану програму CMA (Сертифікований Бухгалтер з управлінського обліку ). Кваліфікація Certified Management Accountant - одна з найпопулярніших і значущих американських сертифікацій серед практикуючих фахівців з управлінського обліку та корпоративних фінансів.

З 2005 року HOCK є офіційним провайдером програм Британської Асоціації Присяжних Бухгалтерів (АССА ) і з радістю представляє дипломовану російськомовну програму DipIFR (Rus ) АССА ( Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності ).
ACCA DipIFR (Rus ) - професійна кваліфікація для фахівців фінансових підрозділів, які готують фінансову звітність відповідно до МСФЗ, заснована АССА. 19 грудня 2007 рішенням ACCA Accreditation Department ( Glasgow ) HOCK Training було присвоєно почесний статус ACCA Approved Learning Partner - Student Tuition, Gold 2008.

У 2006 році вперше в Україні носком представив очну програму підготовки до іспиту на сертифікат СРА ( Certified Public Accountant ), який є найпрестижнішою професійною кваліфікацією для бухгалтерів і аудиторів і визнається діловим співтовариством у всьому світі. Кваліфікація СРА представляє величезний інтерес для бухгалтерів, аудиторів, працівників сфери фінансового обліку та оподаткування.

У 2007 році в Києві HOCK представив очний підготовчий курс за міжнародною програмою CIA ( Certified Internal Auditor ). CIA - єдиний міжнародний сертифікат для фахівців в області внутрішнього аудиту, один з найбільш престижних професійних сертифікатів у світі. Вимоги до теоретичної та практичної підготовки для складання іспиту CIA дозволяють кандидату систематизувати і поглибити знання в області внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління. Сертифікат CIA - підвищує статус і підтверджує професійну кваліфікацію його власника.

У 2008 році в Києві HOCK представив очний підготовчий курс за міжнародною програмою CIA ( Certified Internal Auditor ) російською мовою.

У 2011 році в Києві Носков почав очний підготовчий курс за міжнародною програмою CIMA (Rus ) ( Управління ефективністю бізнесу). Ця престижна міжнародна кваліфікація призначена, перш за все, для фінансових фахівців, розвивають свою кар’єру в області управлінського обліку та звітності, бюджетування та планування, управління фінансуванням компаній, а також тим фахівцям, чия робота пов’язана з фінансовим аналізом діяльності компанії.

Крім міжнародних сертифікаційних програм, HOCK пропонує відкриті та корпоративні тренінги найвищого рівня в галузі фінансів, обліку, консолідації фінансової звітності та фінансового аналізу, а також тренінг з навичок активної комунікації ” Think on Your Feet ” - ”Думки швидко, переконуй вміло ”.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Моргунова Яніна Михайлівна — директор
Бухгалтер:
Черненко Людмила Миколаївна
Рік заснування:
2001
Кількість працівників:
4 чол.
Вища організація:
ООО ”Хак Эккаунтанси Трейнинг”, РФ

Реквізити

ЄДРПОУ:
32555175
Банк:
АТ ”Пиреус Банк МКБ”

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 17.02.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

бухгалтерія, фінансові тренінги, тренінг фінанси, тренінги по бізнесу, курси по бізнесу, організація семінарів та тренінгів, проведення бізнес тренінгів, організація бізнес тренінгів, семінари по бізнесу, семінари фінанси, семінар для керівників, семінар фінанси, організація проведення конференцій, аудит тренінг, курси тренінги семінари, бізнес тренінги семінари, менеджмент, фінансовий аналіз, менеджмент семінар, тренінг менеджмент, фінансовий аналіз київ, тренінги в галузі фінансів та аудиту, hock training

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.