УНІКС-КЛІН, ХІМЧИСТКА
Юридична адреса:
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а
Фактична адреса:
03127, м. Київ, вул. Потєхіна, 2
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УНІКС-КЛІН, ХІМЧИСТКА

УНІКС-КЛІН, ХІМЧИСТКА
Юридична адреса:
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а
Фактична адреса:
03127, м. Київ, вул. Потєхіна, 2
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
УНІКС-КЛІН, ХІМЧИСТКА
Юридична адреса:
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18а
Фактична адреса:
03127, м. Київ, вул. Потєхіна, 2
Факс:

Діяльність

Фото — УНІКС-КЛІН, ХІМЧИСТКА Пропонуємо:
- хімічна чистка;
- аквачистка;
- чищення виробів з натуральної шкіри і хутра;
- видалення плям;
- прасування;
- чистка спецодягу;
- чищення виробів, що вимагають індивідуального підходу;
- дрібний ремонт.

Також підприємство спеціалізується на виробництві ПРОФЕСІЙНОЇ ХІМІЇ.

Пропонуємо Вашій увазі серію високоефективних препаратів «УНІКС-КЛИН» вітчизняного виробництва для обробки виробів в водній і неводних середовищі (хімічне чищення, аквачистка, прання). Препарати серії «УНІКС-КЛИН» призначені для видалення широкого спектра забруднень з текстильних і шкіряних виробів.
Порівняльні випробування показали, що по ефективності видалення забруднень препарати серії «УНІКС-КЛИН» не поступаються таким відомим маркам, як «Zeits», «Bufa», «Alberti Angelo», «GBM», «Procter & Gamble», «Henkel».

Інформація

Наше підприємство хімчистка «УНІКС-КЛИН» створено в 1993 році. Основним видом діяльності підприємства є хімічне чищення одягу і предметів домашнього ужитку.

В даний час виробничі ділянки підприємства розташовані на двох майданчиках, прийом замовлень здійснюється на 15 прийомних пунктах, в тому числі в трьох пунктах за межами міста - в райцентрах області.

Підприємство займається подальшим розширенням мережі приймальних пунктів шляхом співпраці з ательє з пошиття та ремонту одягу.

Ми надаємо послуги з хімічного чищення текстильних, шкіряних та хутряних виробів, а також спецодягу.

Крім надання послуг з обробки виробів Підприємство «Сфера-93» розробило і виробляє 11 видів препаратів серії «УНІКС-КЛИН» для хімічної чистки, аквачистки і прання, які поставляються на багато підприємств галузі.

МИ - це хімчистка «УНІКС-КЛИН», команда цілеспрямованих професіоналів. Ми не хвалимося двадцятирічним досвідом, ми робимо світ чистішим.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Пустовалова Лілія Євгеніївна — директор
Бухгалтер:
Тернова Тетяна Іванівна
Рік заснування:
1993
Оновлення даних: 31.12.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

хімчистка в києві, чистка спецодягу в києві, хімчистка одягу, чистка подушок київ, пральня київ, хімчистка київ ціни, пральні київ, хімчистки києва, хімчистка одягу київ, пральня київ лівий берег, хімчистка обладнання ціна, хімчистка матраців, хімчистка куртки, хімчистка костюма ціна, хімчистка робочого одягу, хімчистка одягу ціни, хімчистка ковдри, хімчистка пальто, хімчистка піджака, хімчистка сукні, хімчистка пледа ціна, хімчистка подушок київ, хімчистка пуховика, хімчистка дублянки ціна

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.