Контакти

Адреса:
79034, м. Львів, вул. Навроцького, 1, оф. 401
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗДОРОВИЙ ДІМ, КОМПАНІЯ, ПП

Контакти

Адреса:
79034, м. Львів, вул. Навроцького, 1, оф. 401
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79034, м. Львів, вул. Навроцького, 1, оф. 401

Діяльність

Віконний провітрювач (клапан) - це приточно-вентиляційний пристрій, що забезпечує подачу повітря ззовні при герметично зачинених вікнах.
Віконний провітрювач (”Тайтон” Англія) - сучасна кватирка!!!
Встановлюється виключно у верхній частині вікна, тому холодні струмені повітря, що поступають ззовні не створюють дискомфорту для людини. Провітрювачі мають високі шумоізоляційні властивості. Конструктивні елементи пристроів захищають від потрапляння опадів та обладнані ручним дорегулюванням. Таким чином у приміщенні відбувається повітрообмін при повній безпеці, оскільки вікна щільно закриті. На сьогоднішній день це найпростіше рішення для індивідуального та масового житлового будівництва.

Інформація

Компанія “Здоровий Дім” – перша компанія на Україні, яка пропагує та впроваджує на національному рівні нові Європейські стандарти вентиляції приміщень.
Ми пропонуємо:
- Доступний для кожного діапазон цін
- Широкий спектр і комбінацію кольорів провітрювачів (білий, коричневий та ін.)
- Різні типи провітрювачів: від простих до автоматично регульованих різницею тисків або з гігрорегулюванням, а також вбудовані провітрювачі, які встановлюються на склопакет (за індивідуальними розмірами замовника)
- Зручний сервіс: навчений персонал, а також налагоджена технологія монтажу віконних провітрювачів на встановлені вікна за допомогою спецінструменту.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Данильченко Андрій Анатолійович
Рік заснування:
2009

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 19.08.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.