Універсальний львівський довідник

UNIVERSAL TALK, ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ

Адреса:
79013, м. Львів, вул. Нечуя-Левицького, 8, к. 5
Телефон основний:
(098) 5854158
Телефони:
(032) 2386809, (093) 0816148

Про компанію

Керівник:
Горькова-Келлі Надія Григорівна — директор
Рік заснування:
2008

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання секретарських послуг та послуг з перекладу
  • Надання інших комерційних послуг
  • Освіта дорослих та інші види освіти

Продукція, послуги:

- Іноземні мови, вивчення іноземних мов, курси англійської, навчання, підвищення кваліфікації, англійська, німецька, польська, французька, чеська, іспанська, італійська, китайська та японська мови.
- Усний та письмовий переклад.
- Підготовка до міжнародних тестів TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, бізнес англійська (початковий-вищий рівні), спец. англійська: Legal English,Medical, Accounting. Розмовні клуби.
- Курс ”English Grammar”

Рекламна інформація:

Ми пропонуємо Вам професійне та ефективне вивчення іноземних мов, виходячи з індивідуальних потреб кожного.

Для досягнення цієї цілі ми використовуємо новітні навчальні матеріали та посібники, постійно оновлюємо аудіо- та відеоматеріали, використовуємо новітні методи навчання, формуємо маленькі групи до 6 осіб, робимо акцент на правильну вимову та якнайшвидшому вмінні спілкуватись іноземною мовою.

Наші переваги:
- Маленькі групи (4-6 осіб) - більше безпосередньої Вашої активної участі на уроці.
- Дифференціація за віком та багаторівневий підхід.
- У відношенні ціна-якість - ми є найкращим вибором серед мовних шкіл Львова.
- Безперервність формування груп на курси протягом всього року.
- Використання великої кількості навчальних матеріалів, з сучасними ефективними методиками, з акцентом на розмовній компоненті, а також на використанні аудіо- та відеоматеріалів.
- Перед записом на курси, Ви зможете пройти безкоштовний онлайн тест та пробне заняття.
- Навчання проводять висококваліфіковані молоді, амбіційні викладачі, які здобули досвід за кордоном та в найкращих вищих навчальних закладах Львова.

Ключові слова:

граматика англійської мови, уроки англійської мови, англійська для дітей, тести з англійської мови, курс англійської мови,англійська львів, курси англійської львів, школа англійської мови, мовні курси львів, курси іноземних мов, курси чеської мови, курси іспанської мови, курси китайської мови, курси японської мови, курси італійської мови, вивчення іноземних мов, бізнес англійська, мовні школи львів, переклади на англійську, переклади на італійську, переклади на китайську, переклади на польську мову, переклади з англійської на українську, переклади на замовлення, терміновий переклад, вивчення англійської, курси німецької, підготовка до toefl, TOEFL lviv, розмовний клуб, нотаріальне засвідчення перекладу, англійська, німецька, польська, французька, чеська, іспанська, італійська, переклади, розмовна англійська, підготовка до ielts, усний та письмовий переклад, вивчення англійської мови, уроки англійської, письмовий переклад, уроки англійської мови, інтенсивний курс англійської, переклад з англійської, переклад документів львів, агентство перекладів львів, рівні англійської мови, вивчити англійську мову, нотаріально завірений переклад, перекласти з німецької, італійська мова курси, курси англійської інтенсив, підготовка до іспиту ielts, підготовка до ЗНО, підготовка до GRE, GMAT,підготовка до Work and Travel,Universal Talk, юніверсал толк

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2991611400

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 21:00
Вівторок:
від 09:00 до 21:00
Середа:
від 09:00 до 21:00
Четвер:
від 09:00 до 21:00
П'ятниця:
від 09:00 до 21:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Горькова-Келлі Надія Григорівна — директор
Дата перевірки:
04.05.2017