Універсальний львівський довідник

ТВЕРЕЗІСТЬ ВИБІР СИЛЬНИХ, РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Адреса:
79041, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73
Телефон основний:
(098) 0039884
Телефони:
(063) 4179391

Про компанію

Рік заснування:
1994

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Інша діяльність у сфері охорони здоров’я людини

Продукція, послуги:

Наркологічна клініка «Тверезість вибір сильних» спеціалізується на:
- Лікуванні наркозалежності
- Лікуванні алкозалежності
- Лікуванні ігроманії

Ми пропонуємо 12 крокову програму, розберемо коріння залежності, дамо широку базу лекцій про залежність і інструменти, як боротися з симптомами. Також працюємо з мисленням залежного ”Я” і тверезого ”Я”. У центрі реабілітації фахівці європейського рівня, які пройшли навчання в Польщі в інституті психології.

Всі фахівці дипломовані або мають сертифікати. Це люди раніше залежні і сьогодні тривалий час утримуються від психоактивних речовин, ведуть здоровий спосіб життя.

Ми знаємо проблему залежності і знаємо, як можна з нею впоратися. Наш головний принцип, допомогти кожному охочому стати повноцінним членом суспільства!

Прагнути до своїх цілей і розвиватися у всіх сферах, як Біо, Психо, Соціо, Духовно.Центр розрахований на 12-14 чоловік, щоб можна було працювати з кожним клієнтом індивідуально.

Після реабілітації, за бажанням клієнта, даємо рекомендацію на проходження тренінгів особистісного зростання по «Методу Мюррей»

Рекламна інформація:

Приватна наркологічна клініка «Тверезість вибір сильних» допомагає людям назавжди позбутися від страшної залежності алкоголю і наркотиків. (Наказ МОЗ від 16.11.2017 р. № 1420 ”Про ліцензування медичної практики”)

Повністю анонімна наркологічна допомога надається оперативно і максимально ефективно. Також ми працюємо з усіма регіонами України та СНД.

Лікування наркоманії, хімічних залежностей, алкоголізму, кодування, виведення з запою, лікування похмілля, психотерапія.
- Консультація та виїзд лікаря нарколога.
- Лікування в стаціонарі ефективними методами детоксикації.
- Консультації психолога і психотерапевта.

Якщо ви хочете перервати запій або наркотичну ломку, досить звернутися до нас по телефону ‎+38 (098) 003-98-84 +38 (063) 417-93-91 в будь-який час доби.

Клініка працює 24 години на добу без вихідних і перерв на обід, в стаціонарі цілодобово чергують лікарі, працює швидка наркологічна допомога.

Ми лікуємо професійно, якісно, абсолютно анонімно і конфіденційно!

Ключові слова:

алкоголізм лікування, реабілітація наркоманів, лікування від алкогольної залежності, лікування ігроманії львів, засоби від алкоголізму, вилікувати алкоголізм, примусове лікування алкоголізму, лікувати алкоголізм, наркоманія лікування, лікування від алкоголю, як вилікувати наркомана, лікування від наркоманії, вихід із запою, лікування ігроманії, наркозалежність лікування, реабілітація наркозалежних, хронічний алкоголізм, лікування наркозалежності, лікування від наркозалежності, реабілітаційний центр, нарколог, ігроманія лікування, ігроманія залежність, алкогольна залежність, ігроманія хвороба, обласний наркологічний диспансер, наркологічний центр, наркологічний диспансер, анонімні алкоголіки, методи боротьби з алкоголізмом, ігроманія, дитяча наркоманія, ігри лікувати людей, ігрова залежність, наркологічні клініки, адреси наркологічних клінік, анонімна наркологічна клініка, анонімне лікування, анонімний наркологічний центр, боротьба з алкоголізмом наркоманією з пияцтвом, виведення з запою в стаціонарі, виклик нарколога на будинок, відгуки про наркологічних клініках, допомога алкоголікам наркоманам, допоможіть кинути пити, ефективне лікування від алкоголізму наркоманії, ефективні методи лікування алкоголізму, зняття алкогольної залежності, зняття ломки, клініка лікування алкоголізму, лікар нарколог на будинок, лікарня для алкоголіків наркоманів, лікування алкоголізму наркоманії, лікування алкоголіків, лікування від пияцтва, лікування героїнової залежності, лікування наркоманії в стаціонарі, лікування пияцтва, медикаментозне лікування хронічного алкоголізму, нарколог на будинок, наркологічна допомога, наркологічна залежність, наркологічна лікарня, наркологічний реабілітаційний центр, наркологічний стаціонар, наркологічний центр ренесанс, наркологічні диспансери, наркологічні реабілітаційні центри, наркологія лікування, наркоманія лікування способи, наркоманія реабілітація, наркотики лікування, невідкладна наркологічна допомога, переривання запою, пияцтво лікування, платна наркологічна допомога, платна наркологічна клініка, приватна наркологічна клініка, примусове лікування наркоманії, проблема алкоголізму наркоманії, профілактика залежностей, психотерапія алкоголізму, реабілітаційний наркологічний центр, скільки коштує лікування від алкоголізму, стаціонарне лікування алкоголізму, сучасне лікування алкоголізму, термінова наркологічна допомога, товариство анонімних алкоголіків, центр лікування алкоголізму наркозалежності центр лікування наркоманії, центр наркології, центр наркологічної допомоги, центр реабілітації алкоголіків наркозалежних наркоманів, швидка наркологічна допомога

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
41506689

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
02.02.2018