Контакти

Адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АТЕЛЬЄ РОКСОЛАНИ БОГУЦЬКОЇ

Контакти

Адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Бренд Roksolana Bogutska - це поєднання елегантної розкоші та сміливої сучасності, дивовижна суміш українських етнічних мотивів та прогресивних модних тенденцій. Це бездоганна якість, новітні технології обробки, ідеальний крій та ексклюзивність кожної моделі. Це стиль жінки з твердим характером, одночасно витонченою, звабливої та завжди впевненої в собі.

Інформація

Roksolana Bogutska - бренд українського одягу, який виділяється поєднанням в своєму дизайні сучасних тенденцій і етнічних мотивів.

Переваги одягу Roksolana Bogutska:

• Стильний дизайн.
• Поєднання етнічних елементів з останніми віяннями моди.
• Великий вибір.
• Висока якість пошиття.
• Унікальний асортимент.

У пошитті одягу і розробці нових колекцій творці ательє Roksolana Bogutska орієнтуються на використання передових іноземних технологій і модних віянь, адже головні його кравці тривалий час працювали в цій сфері і накопичили величезний досвід. Нам довіряють багато видних діячів моди, діячі мистецтва, а також звичайні споживачі які цінують гарний одяг.

Ключовий момент у пошитті хорошого і зручного костюма - це використання тільки натуральних і якісних тканин. Одяг, створений з шовку, кашеміру, мохеру, льону і тонкої вовни - запорука комфорту і зовнішньої презентабельності Вашого образу. Ми уважно підійшли до цього питання, вивчили весь асортимент матеріалів від провідних брендів та зупинилися на кращих з них.

На офіційному сайті нашого ательє ви можете ознайомитися з усіма актуальними колекціями одягу Roksolana Bogutska.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Богуцька Роксолана — керівник
Оновлення даних: 08.09.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.