Універсальний львівський довідник

ДРОГОБИЦЬКА ФАРБА, ВАТ

Фактична адреса:
82100Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, 28
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Панасюк Іван Євгенович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Емалі та лаки алкідні, грунтівки швидковисихаючі та антикорозійні, вододисперсійні фарби та грунтівки для інтер’єрів та фасадів, фарби для шиферу та бетону, клеї спеціальні для дерева, паркету та паперу, антисептичні деревозахисні пропитки, розчинники, фарби для дорожньої розмітки тощо.

Рекламна інформація:

Увага!

Діяльність компанії тимчасово призупинена.


До уваги керівників фірм, установ та організацій!
ВАТ ”Дрогобицька фарба” пропонує до реалізації широкий асортимент лакофарбової продукції власного виробництва під торговою маркою ”ДРОФА”, виготовленої по технології та при співпраці з фірмою ”КОМІКРО”/Хорватія. До переліку продукції входять : Емалі та лаки алкідні, грунтівки швидковисихаючі та антикорозійні, вододисперсійні фарби та грунтівки для інтер’єрів та фасадів, фарби для шиферу та бетону, клеї спеціальні для дерева, паркету та паперу, антисептичні деревозахисні пропитки, розчинники тощо. Якість нашої продукції відповідає вимогам європейських стандартів, та здатна гідно представляти національного виробника на ринку!
Об’єм виробництва лакофарбової продукції в місяць складає: ПФ -115 в асортименті – 40 - 50 т, Вододисперсійних фарб та грунтів в асортименті -10-15 т. При підвищеному попиті на нашу продукцію і двозмінному режимі роботи випуск складе: ПФ -115 в асортименті – 60 - 70 т, Вододисперсійних фарб та грунтів в асортименті - 20-25 т.
Підприємство працює над освоєнням нової технології виробництва: вододисперсійних фарб по дереву, бетону, цеглі , металу, фарб для розмітки доріг.

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Дрофа, Україна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
00204441

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 16:30
Вівторок:
від 08:00 до 16:30
Середа:
від 08:00 до 16:30
Четвер:
від 08:00 до 16:30
П'ятниця:
від 08:00 до 16:30

Службова інформація

Профіль редагував:
Панасюк Іван Євгенович
Дата перевірки:
16.03.2016