Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, вул. Бандери, 3
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД

Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, вул. Бандери, 3
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, вул. Бандери, 3
Телефони:
Факс:

Діяльність

Розглядає і виносить рішення по кримінальним, адміністративним, цивільним позовам, тим самим задовільняє вимоги суспільної справедливості і захищає дотримання прав та свобод громадян, які передбачені Конституцією України. Ефективність суду виявляється у дотриманні строків розгляду судових справ і використанні всіх засобів для встановлення істини і винесення справедливого вироку. Залізничний суд – це перша судова інстанція, його вердикт може бути касаційно або апеляційно оскаржений в законному порядку.

Інформація

Діяльність суду забезпечує правове вирішення конфліктів у громадянському суспільстві України і покликане відновлювати справедливість, регулювати правові відносини в соціумі, визначати міру покарання за незаконні дії осіб. Судді незалежні і безкомпромісно дотримуються закону. Народ здійснює судочинство через інститут присяжних і народних засідателів. Судові засідання проводяться суддею, колегією суддів або судом присяжних.
Основними засадами судочинства в Україні є: суворе дотримання закону; неупередженість; рівність кожного перед судом; забезпечення однакових умов захисту і обвинуваченню суб’єкта права; використання всіх засобів для встановлення істини; необхідність повного доведення вини; прозорість провадження судових процесів; документальна фіксація процесів технічними засобами; обов’язкове виконання судових рішень. У Залізничному суді виявляють повагу до всіх учасників процесу, незалежно від його ролі або ступеню вини. Всі судді мають необхідну компетенцію, професіоналізм, чесність і відданість справі.
Особистий прийом громадян ведеться протягом робочого тижня керівництвом установи, помічниками суддів, канцелярією і архіваріусом. Уповноваженими співробітниками надається необхідна конфеденційна, а також публічна інформація, що стосується судових справ.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Бориславський Юрій Любомирович — голова суду

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 16:45
Оновлення даних: 14.12.2016 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.