Універсальний львівський довідник

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД

Фактична адреса:
79013м. Львів, вул. Бандери, 3
Телефон основний:
(032) 2613869
Телефони:
(032) 2613850
Факс:
(032) 2613850

Про компанію

Керівник:
Бориславський Юрій Любомирович — голова суду

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Розглядає і виносить рішення по кримінальним, адміністративним, цивільним позовам, тим самим задовільняє вимоги суспільної справедливості і захищає дотримання прав та свобод громадян, які передбачені Конституцією України. Ефективність суду виявляється у дотриманні строків розгляду судових справ і використанні всіх засобів для встановлення істини і винесення справедливого вироку. Залізничний суд – це перша судова інстанція, його вердикт може бути касаційно або апеляційно оскаржений в законному порядку.

Рекламна інформація:

Діяльність суду забезпечує правове вирішення конфліктів у громадянському суспільстві України і покликане відновлювати справедливість, регулювати правові відносини в соціумі, визначати міру покарання за незаконні дії осіб. Судді незалежні і безкомпромісно дотримуються закону. Народ здійснює судочинство через інститут присяжних і народних засідателів. Судові засідання проводяться суддею, колегією суддів або судом присяжних.
Основними засадами судочинства в Україні є: суворе дотримання закону; неупередженість; рівність кожного перед судом; забезпечення однакових умов захисту і обвинуваченню суб’єкта права; використання всіх засобів для встановлення істини; необхідність повного доведення вини; прозорість провадження судових процесів; документальна фіксація процесів технічними засобами; обов’язкове виконання судових рішень. У Залізничному суді виявляють повагу до всіх учасників процесу, незалежно від його ролі або ступеню вини. Всі судді мають необхідну компетенцію, професіоналізм, чесність і відданість справі.
Особистий прийом громадян ведеться протягом робочого тижня керівництвом установи, помічниками суддів, канцелярією і архіваріусом. Уповноваженими співробітниками надається необхідна конфеденційна, а також публічна інформація, що стосується судових справ.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 16:45

Службова інформація

Дата перевірки:
14.12.2016