Універсальний львівський довідник

МАЙСТЕРНЯ ЗНАНЬ, ДИТЯЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 225
Телефон основний:
(068) 7113075
Телефони:
(093) 8577407

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Освіта
  • Дошкільна освіта
  • Початкова освіта

Продукція, послуги:

- Міні-садочок;
- Ранній розвиток дитини – майстерня “Зернятко”;
- Навчально-розвиваючий комплекс “Наука тітоньки сови”;
- Майстерня підготовки до школи “Всезнайка”;
- Англійська мова для дітей;
- Дитячий логопед;
- Садок вихідного дня;
- Послуги дитячого психолога;
- Уроки вокалу для дітей;
- Хореографія для дітей;
- Художня майстерня “Пензлик”;
- Християнське виховання;
- Майстерня “Радість творчості”;
- Курси з шахів;
- Театральний гурток;
- Бебі-фітнес;
- Курси для вагітних.

Рекламна інформація:

Сьогодні вчені наперебій стверджують, що виховання дитини треба починати з перших днів її життя.

Чим і займаються співробітники нашої Майстерні знань. Ми піклуємось про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг нашого закладу, і аж до шкільної парти.

Кожна наша дія направлена на те, щоб максимально розвинути здібності малюка, адаптувати його до життя в колективі, пізнати навколишній світ, розвинути навички спілкування.

Процес навчання відбувається у невимушеній ігровій атмосфері. Ваша дитина сама буде прагнути до нових знань і вражень!

ЧИМ ЖЕ ОСОБЛИВА МАЙСТЕРНЯ ЗНАНЬ?

Групи (6-8 осіб) формуються на основі вікового розподілу. Ми починаємо приймати в наш центр дітей віком від 1,5 років.
А маленькі групи дозволяють приділити максимальну увагу кожній дитині, що просто не можливо в державних садочках, з великим напливом малюків.

З дітками працюють досвідчений дитячий логопед та психолог. Це зовсім не означає, що у вашої дитини є якісь проблеми. Підтримка від кваліфікованого спеціаліста потрібна всім дітям без винятку. Адже він допомагає направити фізичний та психоемоційний розвиток малюка у правильному напрямку.

Досвідчені педагоги використовують передові методики раннього розвитку, які давно стали еталоном у всьому світі: Монтесорі, Доманова, Ібука Масару та інші. Вся робота закладу побудована таким чином, щоб максимально розкрити та розвинути потенціал кожної дитини в групі.

Ключові слова:

ранній розвиток дитини, курси для вагітних, англійська мова для дітей, підготовка до школи, танці для дітей, дитячі танці, дитячий психолог, уроки малювання для дітей, шахи для дітей, хореографія для дітей, уроки вокалу для дітей, християнське виховання, бальні танці для дітей, дитячий логопед, садок вихідного дня, послуги дитячого психолога, вокал для дітей, курси з шахів, театральний гурток для дітей, бебі-фітнес, уроки бальної хореографії, заняття танцями для дітей, академія раннього розвитку, англійська мова для дітей, бебі клуб, група раннього розвитку, дитсад, дитяча англійська, дитячий дозвільний центр, дитячий клуб львів, дитячий навчальний центр, дитячий приватний садок, дитячий розважальний центр, дитячий розвиваючий центр, дитячий розвиваючий центр львів, дитячий садок, дитячий садок з вивченням англійської мови, дитячий центр львів, дошкільна освіта, дошкільний центр розвитку дитини, заняття для дітей, заняття для дітей від 2 років, заняття для малюків 3 років, курси раннього розвитку львів, методика раннього розвитку дитини, навчання для дітей, підготовка дитини до школи, підготовка дітей до школи львів, підготовка до школи, програма раннього розвитку дітей, програма школа раннього розвитку, ранішний розвиток дітей, ранній розвиток дитини, ранній розвиток львів, розвивалки для дітей, розвиваючі заняття для дітей, розвиваючі заняття для дітей львів, розвиваючі заняття для малюків 2 років 3 років, розвиваючі заняття для малюків до року, розвиваючі курси для дітей львів, розвиваючі курси для дітей львів, розвиток дитини, розвиток дитини 1 2 3 4 5 года, розвиток дитини 2 років 5 років, розвиток дитини 3 4 5 6 7 8 років, розвиток дитини 3 роки 4 роки, розвиток дитини 3 роки 4 роки в 1 рік, розвиток дитини з року, розвиток дитини заняття, розвиток дитини півтора року, розвиток дитини після року, розвиток дітей, розвиток дітей від року, розвиток дітей до 3 років, розвиток дітей після року, розвиток дітей раннього віку, розвиток для дітей, розвиток логіки у дітей, розвиток малюка, центр дитячого розвитку, центр для дітей, центр раннього розвитку, школа раннього розвитку львів, як розвивати дитину

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3254018701

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 19:30
Вівторок:
від 08:00 до 19:30
Середа:
від 08:00 до 19:30
Четвер:
від 08:00 до 19:30
П'ятниця:
від 08:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
29.10.2018