Універсальний львівський довідник

ВАЛЯНИЙ АВТОРСЬКИЙ ОДЯГ

Юридична адреса:
79016, м. Львів, вул. Ярослава Мудрого, 16/1
Фактична адреса:
79016м. Львів, вул. Ярослава Мудрого, 16
Телефон основний:
(097) 5749353
Телефони:
(095) 3461691

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Студія “Королівство вовни” – це світ вовноваляного дива, де народжуються авторські роботи сповнені живої здорової енергії та краси.

“Королівство вовни” спеціалізується на:
- Виготовлення еко текстилю з вовни та шовку: одяг вовноваляний, взуття безшовне, валяні аксесуари.
- Продаж матеріалу для валяння: вовна, шовк, аксесуари.
- Проводимо майстер-класи по техніці валяння.

Для виготовлення сучасного авторського одягу за старим ремеслом у сучасному стилі використовуємо натуральну шерсть та шовк. Вовно-валяний текстиль та авторський валяний еко-одяг є неповторний, безшовний, стильний та на всі пори року.

Рекламна інформація:

Вовноваляння одне із старих ремесел, яке у сучасному світі займає перше місце по текстилю. Кожна робота виготовляється з натуральних матеріалів вовни та шовку.

Вовноваляний еко-одяг – це актуальний напрямок моди, який все більше набирає обертів на подіумах та в повсякденному житті будучи безпечним та корисним для тіла та, разом з тим, унікальним у своїй неповторності.

Природні, екологічні матеріали, яскраві і глибокі природні кольори, неповторність навколишнього світу - все це актуальний напрямок еко моди набирає обертів на подіумах і в повсякденному житті.

Ручна робота займає місце відродження старовинних технологій авторського одягу. Проте створені моделі не нагадують старе минуле. Вони створені для сучасної жінки, яка сміливо маніпулює формами і стилем свого гардеробу.

Улюблені нами шовк, шерсть і натуральний текстиль химерно видозмінюються за рахунок використання незвичайних технік. Шерсть і шовк в наших руках перетворюється на нунофелтінг. Слово ”нуно” японського походження і означає тканину. Вона унікальна, як і кожен з нас. Старовинна технологія створення текстилю плюс сучасні матеріали дозволяють працювати в різноманітних техніках.

Всі вироби виготовляються вручну і в єдиному екземплярі, колекції неповторні.Різновид техніки дозволяють робити одяг для самих різних кліматичних ситуацій. Я роблю те, що хотіла б носити сама, що додасть вам впевненості і буде зручним і комфортним. Те, що зробить ваш світ яскравішим.

Ключові слова:

валяний одяг львів, валяння, продаж матеріалу для валяння, одяг з натуральної сировини, вовняний одяг, жива тканина, овеча вовна, шовк, різноманітні волокна, пряжа, валяні речі в україні, вовно-валяний одяг, валяний текстиль, купити вовну, купити валяну сукню у львові, безшовний одяг, безшовна сукня, дизайнеський одяг в україні, дизайн студія авторського одягу, майстер-клас по валянню, техніка валяння у львові, одяг вовноваляний, взуття безшовне, валяні аксесуари, вишитий валяний одяг, вишиті сукні, сорочки, валяні сумки, українські дизайнери одягу, українські фабрики одягу, валянї шерсть, пальто з валяної вовни, одяг з валяної вовни україна, купити шапку з валяної вовни, валяні вироби купити, вироби з валяної вовни купити, вироби з войлоку як зробити, сухе валяння на одязі, куртка на овчині, дизайнери одягу україни, європейський стиль одягу, шарф з валяної вовни, речі з повсті, бірюзова одяг, техніка валяння з вовни, вироби з валяної вовни купити україни, валяні речі купити україни, шарфи валяні з вовни, валяні шарфи фото, чоботи валяні з вовни, пальто з валяної вовни львів, купити пальто з валяної вовни україна

Графік роботи

Понеділок:
від 11:00 до 18:00
Вівторок:
від 11:00 до 18:00
Середа:
від 11:00 до 18:00
Четвер:
від 11:00 до 18:00
П'ятниця:
від 11:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.09.2018