Універсальний львівський довідник

ПОПОВИЧ, МЕБЛІ

Фактична адреса:
79041м. Львів, вул. Окружна, 57а
Поштова адреса:
79041, м. Львів, вул. Окружна, 57а
Телефон основний:
(067) 6705810
Телефони:
(032) 2325003

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Меблі «Попович» з’являються на світ унаслідок системної роботи. А це професійні дизайнери, які не тільки орієнтуються в останніх тенденціях, а й добре розуміють споживача, його примхи. Після кошторисних розрахунків та погодження ціни, змодельований ескіз попадає до цеху. Зазначимо, що «Попович. Меблі» виконує замовлення первинним виробництвом, без послуг посередників. Тому, ціна та якість розумно поєднані.
Заміри, проектування, доставка, монтаж меблів у «Поповича» здійснюються за рахунок компанії. Відповідальне ставлення до клієнта - одне з пріоритетів роботи меблевої фірми.
Так, насправді, вибір меблів - завжди відповідальніше за банальний вибір одягу, чи навіть домашньої техніки. Меблі інколи переживають епохи та своїх власників. Це перше, на що звертаємо увагу, коли приходимо до нового приміщення. І неважливо, це офіс, квартира, чи розважальний заклад…
«Ми не скажемо, що шафа-купе чи стелаж є модними та гарними, якщо за короткий час у них зламались певні ніші, кріплення. Як правило, квартири, готельні комплекси, облаштовуються не на рік, тому ми не дозволяємо собі нехтувати якістю деталей та сировини» - підкреслює керівник «Попович. Меблі».
До «Попович. Меблі» звертаються ті, хто має бажання отримати меблі не тільки модних тенденцій, а мати гармонійно поєднаними із побутовим комфортом.
Споживач «Попович. Меблі» не повинен задумуватись над якістю, бо вона на совісті виробника, при тому ж вдало відрегульована доступною ціною.
Меблева мода доволі принципова, бо вона йде нога в ногу з часом. Одночасно стиль меблів легко підібрати та втілити…якщо цим займаються професіонали!

Службова інформація

Дата перевірки:
22.12.2016