Універсальний львівський довідник

БОЯР, МОВНИЙ ЦЕНТР

Адреса:
79066, м. Львів, вул. Сихівська, 22
Телефон основний:
(093) 0299140
Телефони:
(097) 9090962

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

* Для малюків (1-6 рочків):
англійська мова, ранній розвиток, підготовка до школи, організація дитячих свят

* Для школярів:
для учнів шкіл: англійська, польська, німецька, мовні табори

* Для дорослих:
англійська, польська, німецька, клуби

Рекламна інформація:

Знати іноземні мови – перспективно, модно та необхідно. Кожна людина, яка вирішила вивчити англійську, завжди стоїть перед вибором тих чи інших курсів іноземних мов. Адже потрібно зважити всі «за» і «проти», цінову політику, програму навчання, кваліфікацію викладачів. Ми не переконуємо, чому Вам варто прийти саме до НАС, ми просто констатуємо ті речі, у яких ми впевнені.

1) Оптимальна кількість осіб в групі.
У кожній групі (чи це дошкільнята, чи учні, чи дорослі студенти) навчається від трьох до шести осіб. Ми вважаємо, що навчання повинно бути ефективним та кожному учню мають присвячувати час: приділяти увагу, надавати слово.

2) «У ногу з часом».
Не кожні курси можуть похвалитися можливістю оплачувати через Інтернет, мати своє внутрішнє телебачення, інтерактивну дошку, мобільну версію сайту, free wife, слідкувати «онлайн» за своєю успішністю. Ви просто вводите свій номер телефону – і можете бачити, що вивчала ваша група, який у вас рейтинг. Кожного дня у нас оновлюється інформація і, будучи, зареєстрованим у соціальних мережах, чи то «Контакт», чи «Однокласники», чи «Facebook», ви зможете довідатися про останні новини у «Боярі»: набір нової групи, початок акції про клуби та свята БОЯРу.

3) Сучасна програма.
Є основна програма, по якій вчаться учні нашого мовного центру. Проте ми декларуємо креатив, інтерактив та оригінальність. Саме тому на уроках використовуються додаткові цікаві матеріали, над чим старанно працюють наші вчителі.

4) Любов до клієнта.
Так, ми любимо своїх клієнтів. Не для себе, для Вас – всі наші акції та свята. Ми не забудемо про Ваше день народження та запропонуємо гарячий чай чи каву у холодну погоду, свіжу пресу. За успішність – похвалимо, відзначимо та надамо знижки, адже БОЯР - бо я розумний!

5) Доступна ціна.
Ціни на все поступово зростають, а ціни на навчання у «Боярі» уже 7 років залишаються помірними та демократичними. Кажуть, чим якісніший продукт, тим він повинен бути дорожчим, ми ж виступаємо за якісне та доступне навчання для кожного.

Розказувати можна багато, краще прийти та переконатися у вище написаному.
Вибір за вами!

Ключові слова:

школа англійської мови, мовні курси, англійська для дітей, дитячі центри розвитку, англійська для новачків, дошкільна освіта дітей, англійська мова для початківців, вивчення мови з нуля, вивчити англійську мову, викладаємо англійську, викладач англійської мови, вчимо англійську мову, вчитель іноземних мов, групові заняття для немовлят, дитячі заняття курси, дитячий садок, дошкільне навчання дітей, заняття з дітьми в групі, заняття з підготовки до школи для дошкільнят, індивідуальні курси, іноземні мови інтенсив курси, інтенсивні курси вивчення іноземних мов, курс навчання англійської мови для дітей, курси іноземних мов іноземної мови, курси навчання англійській мові, курси німецької мови польської мови, мовні школи, навчальні центри, навчання дітей, найкращі курси англійської мови, незалежне тестування, німецька, німецької, нотаріальне завірення документів, нотаріальний переклад, переклад текстів з англійської, підготовка дитини дітей до школи, підготовка до зно, підготовка дошкільнят до початкової школі, польська, польської, прискорений курс англійської мови, рання англійська, репетитор, сучасна англійська, центр вивчення іноземних мов, як швидко вивчити англійську

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3189606150

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 22:00
Вівторок:
від 09:00 до 22:00
Середа:
від 09:00 до 22:00
Четвер:
від 09:00 до 22:00
П'ятниця:
від 09:00 до 22:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Соломія
Дата перевірки:
03.03.2017