ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАНІПУЛЯТОРОМ
Адреса:
79066, м. Львів, вул. Грунтова, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАНІПУЛЯТОРОМ

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАНІПУЛЯТОРОМ
Адреса:
79066, м. Львів, вул. Грунтова, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАНІПУЛЯТОРОМ
Адреса:
79066, м. Львів, вул. Грунтова, 1
Телефони:

Діяльність

Фото — ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАНІПУЛЯТОРОМ Пропонуємо скористатись послугами перевезення бортовими автомобілями з маніпулятором (саморозвантаження). Призначені для перевезень різних вантажів, виконання вантажно-розвантажувальних робіт на розосереджених об’єктах та монтажних робіт.

А також, у нас ви можете купити:
- цеглу;
- бруківку.

Інформація

Ефективність роботи сучасних виробників багато в чому залежить від їхньої здатності швидко доставити вантаж замовнику. Взаємовідносини в сфері торгівлі, також багато в чому залежать від вирішення найважливіших питань - перевезення вантажів. В наш час, знайти оптимального перевізника буває досить складно.

Проте, ФОП Шимчишин Андрій Степанович, пропонує якісні та оперативні послуги перевезення бортовими автомобілями з маніпулятором (саморозвантаження).
Вантажний автомобіль із краном-маніпулятором дозволить значно спростити та прискорити роботу при перевезеннях. Використання маніпуляторів підвищить рентабельність робіт, оскільки виключаються зайві витрати на замовлення спеціалізованої техніки або найм вантажників. Цей автомобіль ідеально підходить для експлуатації на будмайданчиках. Дані транспортні засоби використовуються в багатьох галузях: вантажоперевезення, будівництво, сільське господарство та інші.

Для реалізації будівництва житлових, промислових, комерційних об’єктів пропонуємо продаж цегли та бруківку високої якості, надійності за доступними цінами.

Маєте питання? Тоді скоріше звертайтесь до ФОП Шичишин Андрій Степанович! Ми порадимо найоптимальніший варіант для реалізації задуманого, а також проведемо розрахунки доставки необхідної кількості матеріалів.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Шимчишин Андрій Степанович — директор
Рік заснування:
2006

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 19.11.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

грузові перевезення маніпулятором, послуги маніпулятора, послуги бортових автомобілів з краном, перевезення вантажів бортовим автомобілем, послуги крана-маніпулятора, перевезення будматеріалів у львові, вантажні перевезення бортовими автомобілями, продаж бруківки, цегли, купити бруківку, цеглу, послуги по перевезенню вантажів маніпулятором, бортовим авто львівська область, послуги бортового маніпулятора львів, оренда крана маніпулятора

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.