Універсальний львівський довідник

АНТІКРАЖКА

Юридична адреса:
69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 41а
Фактична адреса:
01133м. Київ, вул. Лесі Українки, 26
Поштова адреса:
01133, м. Київ, вул. Лесі Українки, 26
Телефон основний:
(044) 2289522
Телефони:
(050) 4864293, (067) 4621562

Про компанію

Керівник:
Андреєв Олександр Вікторович

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Монтаж передавальної апаратури
  • Електромонтажні роботи
  • Оптова торгівля комп’ютерами, периферійними пристроями та програмним забезпеченням
  • Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки
  • Діяльність з охорони громадського порядку та безпеки

Продукція, послуги:

- Антикрадіжні системи
- Захисні датчики і етикетки
- Знімачі й деактиватори
- Лічильники відвідувачів
- Ручні детектори
- Стоп контроль
- Детектор магнітних знімачів
- Захист товарів на стелажах
- Монтаж систем безпеки

Рекламна інформація:

Компанія «Антікражка» спеціалізується і виробляє антикрадіжні системи та лічильники відвідувачів, поставляє захисні аксесуари (антикрадіжні датчики / протикрадіжні бирки, протикрадіжні мітки, знімачі, деактиватори). Завжди в наявності радіочастотне і акустомагнітне протикрадіжне обладнання, деактиватори, захисні етикетки, протикрадіжні датчики, лічильники відвідувачів.

На сторінках нашого сайту можна знайти пропозиції, які відповідатимуть вимогам багатьох об’єктів роздрібної торгівлі, у яких товар знаходиться у відкритому доступі.


Наша компанія постачає системи захисту від крадіжок (Київ), вироблене з урахуванням вимог магазинів по роботі у все більш складних умовах, збільшення надійності роботи систем антизлодій та зменшення розмірів антен. Протикрадіжні системи відрізняє сучасний елегантний дизайн та інтелектуальні алгоритми роботи в умовах перешкод.

Переваги роботи з компанією «Антікражка» полягає не тільки в конкурентній вартості противокрадіжних систем і якості антикрадіжних датчиків, а й у тому, що наша компанія здійснює монтаж охоронних систем, надає їх сервісне і гарантійне обслуговування. Встановлення систем безпеки в магазинах проводиться інженерами нашої компанії в по всій Україні. Ми розробляємо і втілюємо в життя індивідуальний дизайн антикрадіжних систем, які гармонійно вписуються в дизайн магазина не порушуючи його, більше того, додаючи індивідуальності. Дизайнерські рішення «Антікражкі» Ви можете побачити в розділі нашого сайту «Реалізовані проекти».

Робота менеджерів «Антікражкі» не обмежується тільки продажами, їх завдання підібрати оптимальне протикрадіжне обладнання та протикрадіжні датчики, лічильник відвідувачів індивідуально для кожного об’єкта. Ми пропонуємо оптимальні рішення по системах антизлодій, а не найбільш дорогі.

Наш пріоритет - інтереси Замовника. Ми не націлені на отримання швидкого прибутку будь-якою ціною, основна наша мета і завдання - стабільні довгострокові відносини і репутація на ринку.

На сьогоднішній день протикрадіжні системи та лічильники відвідувачів, які поставляються нами, встановлені більш ніж в 1000 магазинах України. Крім того, тривають встановлення в нових магазинах великих національних мереж.

Ключові слова:

антикражні системи, системи захисту від крадіжок, протикражні системи, акустомагнітні системи, лічильник відвідувачів магазину, підрахунок відвідувачів, захист від крадіжки, захист товарів від крадіжок, захист товару, антикражні системи, захист від крадіжок, antivor, протикражні системи купити, антикражні ворота, антикражне устаткування, протикрадіжне устаткування, системи безпеки магазинів, протикрадіжна система, протикрадіжні ворота, системи захисту від крадіжок, система антизлодій протикрадій, антикражні рамки, захист товару від крадіжок, магазин охоронні системи, система безпеки магазина, лічильники відвідувачів, підрахунок покупців, система підрахунку відвідувачів, лічильник клієнтів, лічильник числа відвідувачів, лічильник покупців, радіочастотна протикрадіжна захисна етикетка, мітки радіочастотні ціна купити, захисні етикетки радіочастотні купити ціна, радіочастотні мітки ціна купити, антикражні наклейки, радіочастотні протикрадіжні етикетки ціна, антикрадіжні наклейки ціна, радіочастотні етикетки, радіочастотні захисні етикетки, антикрадіжна наклейка, антикрадіжні етикетки, протикрадіжні мітки купити, захисні мітки, деактиватори, деактиватор

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Антикражка, Украина

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
35628371

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Алпатова Олена Анатоліївна — заступник директора
Дата перевірки:
05.06.2018