Контакти

Фактична адреса:
79034, м. Львів, вул. Стуса, 38
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВЕТСЕРВІС, ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА

Контакти

Фактична адреса:
79034, м. Львів, вул. Стуса, 38
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79034, м. Львів, вул. Стуса, 38
Телефони:

Діяльність

Наші послуги: Послуги: Огляд, консультація ветеринара, Обробка препаратами шкіри, слизових, Оральне введеня, обробка ротової порожнини, Чистка параанальних залоз, Промивання параанальних залоз, Накладання/видалення гіпсової пов’язки, Переливання крові, Форсований діурез, Інтубація трахеї, Евтаназія, Чистка вух, Обрізання зубів, Обрізання кігтів, Стрижка, Видалення колтунів, Видалення молочних зубів, Купірування вушних раковин, Лікування отогематоми, Купірування хвоста, Лікування травм вушної раковини, Дренаж носової та ротової порожнини, Блефаропластика, Вправлення очного яблука, Видалення постійних зубів, Санація ротової порожнини, Трахеотомія, Лікування грижі, Кесарів розтин, видалення пухлин, Рододопомога, Медикаментозний аборт, Діагностичні дослідження, вакцинація, оформлення ветеринарного паспорту.

Інформація

Турбота про домашніх улюбленців будь-якого виду принесла ветеринарній клініці «Ветсервіс» успіх та популярність. Спектр послуг надзвичайно широкий і включає в себе майже всі можливі маніпуляції. Що б не потрібно було вашому маленькому другу: від планового огляду лікарем, щеплення до проведення хірургічної операції чи кесаревого розтину – все це можна здійснити в одному місці, в Ветсервіс.

Сучасне діагностичне обладнання допомагає вчасно виявити захворювання, встановити точний діагноз та призначити відповідне лікування з урахуванням новітніх досягнень медицини в галузі ветеринарії. Лікарі ветеринарної клініки докладають чимало зусиль, щоб кожен з братів наших менших, що потрапляють до клініки, мав відмінне здоров’я та гарне самопочуття.

«Ветсервіс» також пропонує продаж фармацевтичних препаратів, гігієнічних зобів, амуніції, кормів та вакцини. Іншими словами догляд за тваринами від А до Я.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 20:00
Вівторок:
09:00 — 20:00
Середа:
09:00 — 20:00
Четвер:
09:00 — 20:00
П'ятниця:
09:00 — 20:00
Субота:
09:00 — 20:00
Неділя:
09:00 — 16:00
Оновлення даних: 19.02.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.