Універсальний львівський довідник

ЗОНТА ТРАНС, ТОВ

Фактична адреса:
80700Львівська обл., Золочівський р-н, м. Золочів, вул. Кармелюка, 12
Телефон основний:
(03265) 42559
Телефони:
(03265) 45298, (096) 6959333
Факс:
(03235) 455298

Про компанію

Керівник:
Мац Володимир Васильович — директор
Рік заснування:
1998
Чисельність працівників:
40

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Розробка і виготовлення електричних приладів різного призначення: одно- і трьохфазних трансформаторів напруги, тороїдальних, силових, на Ш-подібних магнітодротах; трансформаторних датчиків напруги нульової послідовності; автотрансформаторів, дроселів, котушок реле та індуктивності, магнітопроводів, відхиляючих систем для елетронно-променевих трубок та іншого. Продаж всього асортименту через інтернет-ресурси, доставка покупки до дверей клієнта.

Рекламна інформація:

Підприємство ООО «Зонта Транс» розробляє силові, розподільчі, вимірювальні трансформатори, дросельні котушки, прилади для вимірювання напруги в електромережах, її індукційні регулятори, електричне обладнання для освітніх закладів і помешкань, запчастини для кранових механізмів. Всі розробки згодом виготовляються на власних промислових потужностях, а потім реалізуються через інтернет-магазин та в торгових закладах «Зонта Транс».
Інженери компанії мають досвід роботи і достатній рівень кваліфікації для того, щоб розробляти новітні агрегати, слідуючи за сучасними тенденціями в елекротехніці.
Фірма гарантує високу якість своїх виробів і безпечність їх використання і здійснює гарантійний і поточний ремонт електрообладнання. «Зонта Транс» - є виробником, дистриб’ютором і провайдером послуг. Це бізнес, який іде в ногу з часом.

Службова інформація

Дата перевірки:
12.01.2017