Універсальний львівський довідник

HEACO, ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Юридична адреса:
61121, м. Харків, вул. Гарібалді, 3а, кв. 10
Фактична адреса:
61003м. Харків, вул. Кооперативна, 18/20
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Рибіна Катерина Валеріївна

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля медичними та ортопедичними товарами

Продукція, послуги:

Головним завданням контрольної і діагностичної апаратури «HEACO» є моніторинг стану здоров’я організму і високоточний контроль фізіологічних параметрів. Методики і сенсорні датчики дозволяють вловлювати найменші зміни в параметрах роботи організму - саме за це високо цінується фахівцями у всьому світі.

Наші товари та послуги:
1. Інфузомати
2. Монітори пацієнта
3. Пульсоксиметри
4. Фетальні доплери
5. Фетальні монітори
6. Електрокардіографи
7. Холтер
8. Масажне обладнання casada:
- ручні масажери,
- масажні подушки,
- масажні накидки,
- масажери для шиї,
- масажні матраци,
- масажери для ніг,
- масcажние крісла,
- фітнес засоби

Рекламна інформація:

Високоякісні матеріали, які застосовуються при виробництві обладнання «HEACO», забезпечують безаварійну роботу, тривалий термін служби і відчуття комфорту при регулярному використанні.

На сьогоднішній день контрольно-вимірювальне медичне обладнання «HEACO» представлений наступними групами приладів - портативні і стаціонарні електрокардіографи, Холтер ЕКГ та монітори добового АТ, фетальні доплери та монітори, стетоскопи та фонендоскопи, пульсоксиметри та різні монітори пацієнтів, автоматичні інфузійні шприцеві насоси.

Унікальні технології, які застосовуються при розробці техніки «Heaco» дозволяють компанії весь час триматися на піку уваги медичних фахівців і залишатися добре відомою в усьому світі. В Україні ексклюзивним імпортером продукції «HEACO» є компанія «Медтехніка «Здорове життя».

Обираючи продукцію «HEACO» ви отримуєте не просто медичне обладнання, а комплексну турботу про здоров’я пацієнта, цілодобову консультацію Наших фахівців, високий сервіс обслуговування, а так само, що не менш важливо, термін гарантійного обслуговування на обладнання «HEACO» до 5 років!

Ключові слова:

інтернет магазин медтехніки, медтехніка україни, медична техніка, масажне обладнання, устаткування медичне, дешеві монітори, апарат холтер, домашня медтехніка, інструменти медичні, інтернет магазин медтехніка, інфузомати, купити медичне обладнання, купити ультразвуковий апарат, купити холтер, куплю медичне обладнання, магазин мед техніки, магазин медтехніка, магазин медтехніка донецьк, магазин медтехніка харків, магазин медтехніки, магазин медтехніки в харкові, магазини медичної техніки, магазини медтехніка

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Heaco Medical Technology

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3344702757

Службова інформація

Профіль редагував:
Рибіна Катерина Валеріївна
Дата перевірки:
29.03.2018