Універсальний львівський довідник

ПОСЛУГИ АРХІВАРІУСУ, АРХІВУ

Адреса:
79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73, корп. 10, оф. 15
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Усенко Ольга Ярославівна — директор
Чисельність працівників:
3

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність архівів

Продукція, послуги:

Наша фірма перша і наразі єдина здійснює приймання та зберігання документів ліквідованих установ та організацій приватної форми власності м. Львова та Львівської області, видає довідки про приймання документів на зберігання, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

Рекламна інформація:

Приватна архівна установа «Трудовий архів» створена спеціалістами архівної справи, архіваріусами, архівістами, що мають більше 10 років досвіду роботи з архівними документами державних, комунальних установ та організацій, а також приватних фірм, товариств, підприємств, фізичних осіб – підприємців.

Архівна установа «Трудовий архів» спеціалізується на наданні повного комплексу архівних послуг, від проведення експертизи цінності документів з видачею описів справ, актів про виділення до знищення, палітурних робіт будь-якої складності до простих консультацій, нарад, семінарів, тощо.

При цьому, послуги, що надаються нашою фірмою ґрунтуються на суворому виконанні вимог законодавчих і нормативно-правових актів, що регулюють питання організації роботи архівів та архівних підрозділів в Україні.

Кадровий склад нашої фірми - це співробітники (архіваріуси та архівісти), які тривалий час пропрацювали у державних архівах м. Львова та Львівської області, володіють високим рівнем професіоналізму, а значить, гарантують якість архівних робіт і повну конфіденційність при виконанні замовлень Клієнта.

Більш докладну інформацію про співпрацю і пропоновані послуги Ви можете отримати у відповідних розділах сайту нашої компанії, а також звернувшись за телефонами до наших консультантів.

Ключові слова:

впорядкування документів, обробка документів, архіваріус львів, робота архіваріуса, послуги архіваріуса львів, пошук документів, знищення документів, архівні послуги, архівна обробка документів, документообіг і діловодство, зберігання архівних документів, зберігання документації, здати документи в архів

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38821456
Банк:
ПАТ ”ВТБ Банк”

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 17:00
Вівторок:
від 10:00 до 17:00
Середа:
від 10:00 до 17:00
Четвер:
від 10:00 до 17:00
П'ятниця:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Усенко Ольга Ярославівна — директор
Дата перевірки:
02.05.2019