Універсальний львівський довідник

ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Зелена, 28
Телефон основний:
(032) 2757011
Телефони:
(097) 5191388

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Мережа ветеринарних аптек пропонує такі послуги, як:
- Пенсійна знижка на ветеринарні препарати та аксесуари - 5%.
- Безкоштовна консультація ветлікаря.
- Найбільший та найширший асортимент ветпрепаратів та кормів для тварин.
- Ветеринарне таксі (067-746-15-12).
- Соціальні ціни на корми відомих брендів.
- Безкоштовна доставка будь-якого товару на дім, при замовленні від 200 грн. в межах Львова.
- Ветеринарні товари та медикаменти під замовлення у найкоротші терміни.
- Для тварин, які мають паспорта, в День народження тварини препарати для дегельментизації - БЕЗКОШТОВНО. (Паспорт повинен бути коректно заповнений з печаткою).
- Товари (корма) відомих брендів: Purina TM, Whiskas TM, Nutra TM, Мяу Мікс ТМ, Royal canin TM, Hills TM, Animonda TM, та багато інших.
- Ліцензійні ветеринарні препарати відомих світових виробників: Bayer, Lek, Novartis, KRKA, Invesa, Ford Deutsche, АВЗ, Heel та багато інших.
- Асортимент товару налічує понад 1000 позицій.

Рекламна інформація:

Наша ветеринарна аптека надає повний комплекс послуг для собак, кішок та інших домашніх тварин. Головний ветеринарний лікар надасть кваліфіковану допомогу Вашому маленькому другу.

Власники тварин можуть скористатися послугами зоотаксі для комфортної та безпечної доставки вихованця у ветеринарну аптеку і назад.

Придбати якісні ліцензійні ветпрепарати, а також засоби по догляду за тваринами, корми, екологічні і красиві аксесуари можна у ветеринарній аптеці за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 28.

Також у Вас є можливість замовити товар або лікарський засіб, який Вас зацікавив, не виходячи з дому по телефону в мережі ветеринарних аптек ПП Маслиган з функцією безкоштовної доставки товарів при замовленні від 200 грн.

Ветеринарна аптека на Зеленій володіє всіма можливостями для якісної допомоги нашим чотириногим друзям. Вона відповідає рівню більшості європейських аптек і є прикладом того, якою має бути сучасна ветеринарна аптека сьогодні!

Ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого головного ветеринарного лікаря, абсолютно безкоштовно і отримати корисну пораду по догляду за Вашим вихованцем.

Зверніть увагу! Тепер у Вас з’явилася унікальна можливість захистити Вашу тваринку від будь-яких небажаних випадків і подбати про нього. Ветеринарне страхування допоможе Вам на цьому шляху. Звертайтеся і будьте впевнені в завтрашньому дні вашого улюбленця.

Кожен пацієнт для нас особливий, тому ми робимо все можливе, щоб він відчував себе комфортно. Лікування ваших вихованців для нас це не просто обов’язок, це покликання.

До своїх пацієнтів ми ставимося як до людей, оцінюючи індивідуальні особливості кожного з них, сприймаючи їх як членів Ваших сімей.

Ключові слова:

ліки для тварин, ветеринарні препарати, корм для кішок, ліки, таблетки, товари, магазин для собак, нашийники для кішок, все для собак, будиночок для кішки, корм для тварин, вітаміни для цуценят, антигельмінтні препарати, переноски, аксесуари, іграшки, засоби від геморою, мільбемакс, каталог ліків, ветеринарні препарати оптом, вакцинація, сухі корми, автокормушка, лікування, кігтеточки, кігтеточилки, повідки, нашийники, амуніція, шлейки, рулетки, ветеринарна аптека, зоотовари, ветеринар, ветеринарні послуги, доставка тварин, каталог лікарських засобів, купити ліки з доставкою, зоотаксі, зооаптека, драпак, препарати від бліх, котячі наповнювачі, товари для собак, котів, швидка ветеринарна допомога, магазин для тварин, все для тварин, кастрація кота на дому, аптека для тварин, замовити корм для собак

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
12.04.2016