Універсальний львівський довідник

БРОКБІЗНЕС, СТРАХОВА КОМПАНІЯ, ЛЬВІВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ

Юридична адреса:
79000, м. Львів
Фактична адреса:
79007м. Львів, вул. М. Балабана, 6
Поштова адреса:
79007, м. Львів, вул. М. Балабана, 6
Телефон основний:
(097) 2238869
Телефон бухгалтера:
(032) 2537583
Телефони:
(099) 2269971, (093) 7065840
Факс:
(032) 2537583

Про компанію

Керівник:
Саварин Віктор Миколайович
Рік заснування:
1993
Чисельність працівників:
4
Вища організація:
ПрАТ Страхова компанія БРОКБІЗНЕС

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Всі види обовязкового і добровільного страхування! Автострахування, страхування майна, від нещасних випадків, страхування відповідальності, страхування майна тощо.

Рекламна інформація:

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 1993 року і за час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування. Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» входить до складу великих страхових компаній України, має членство та входить до Президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, є членом Ядерного Страхового Пулу України та Федерації Страхових Посередників України, входить в Раду Будівельного Страхового Пулу. У 2009 році після реструктуризації Ліги страхових організацій України вийшла з Правління та увійшла до складу Координаційної Ради Ліги, членами якої є найбільші страхові компанії України.

У 2009 році компанія першою на страховому ринку України отримала Сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO у новій четвертій версії 9001:2008.
Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг», оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПАТ «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» (м. Київ) на рівні uaВВВ- за Національною рейтинговою шкалою. Прогноз кредитного рейтингу змінений зі «стабільний» на «позитивний». Окрім того, за підсумками минулого року агентство визначило рейтинг надійності страхової компанії на рівні uaA(ins), що свідчить про динамічний розвиток та фінансову стабільність.
Фінансові показники за 2009 рік свідчать про те, що не дивлячись на економічні катаклізми компанія продовжує активно розвиватися, не лише не знижуючи, а навпаки, підвищуючи свої валові збори. До головних фінансових показників, які характеризують діяльність страховика, слід віднести:

- валові надходження – 252,9 млн. грн.
- сформовані страхові резерви (01.01.2010) – 99,4 млн. грн.
- активи страхової компанії (01.01.2010) – 234,6 млн. грн.
- валові страхові виплати – 86,8 млн. грн.

Стрімке зростання включає ряд напрямків:

-чітка стратегія розвитку та ефективний моніторинг поставлених цілей та завдань;
-затверджена ідеологія розвитку регіональної мережі та мережі агентських продажів;
-зважена кадрова політика, висококваліфікований персонал та система мотивації;
-постійна робота Центру навчання та підвищення кваліфікації фахівців компанії;
-висока якість обслуговування та систематична робота з поліпшення технології страхових виплат;
-реалізація вимог міжнародного стандарту менеджменту якості ISO 9001:2008;
-висока ліквідність, відвертість, клієнтоорієнтованість.

Компанія свій основний акцент робить на страхових виплатах. Кожний клієнт, що має укладений з Брокбізнесом страховий поліс, гарантовано отримає відшкодування, саме тому відділ врегулювання завжди зберігає лояльність,відкритість та індивідуальний підхід для кожного клієнта. Компанія Брокбізнес здійснюючи в 2010 році загальнонаціональну рекламну кампанію на українському телебаченні та інших ЗМІ тому й робила свій основний акцент на страхових виплатах - з клієнтом може статись будь яка ситуація, але виплати є завжди обовязковими! Цього принципу Брокбізнес буде дотримуватись й надалі,зберігаючи довіру і збільшуючи свою надійність серед потенційних клієнтів.

Прагнучи бути ближче до клієнтів, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» постійно підсилює свою присутність в регіонах, розвиваючи свою мережу філій, насамперед в тих регіонах, де спостерігається стабільне економічне зростання. На сьогоднішній день – це 41 філія та розвинена мережа відділень та відділів продажів по всій території України.

Компанія є надійним партнером провідних банків України. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має 38 ліцензій, з них 17 на добровільні, 11 на обов’язкові та 10 на обов’язкові державні види страхування. Компанія надає повний спектр страхових послуг та працює у класичному сегменті страхування. Портфель страхових продуктів включає більше ніж 50 продуктів.

Компанія завжди відкрита до співпраці, демонструючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, має активні ділові зв’язки та високопрофесійний колектив, який здатний зрозуміти потреби клієнта та щонайкраще врахувати його потреби. Своїм партнерам ми завжди готові надати значні знижки та пільгові умови страхування.

Наша компанія не збирається зупинятися на досягнутому, а планує подальший свій розвиток, надаючи клієнтам професійні послуги. Ми прагнемо виправдати репутацію компетентної та надійної компанії, запроваджуючої новаторські підходи до побудови пропозицій для клієнтів. Компанія знаходиться в стані постійного самоудосконалення.

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Брокбізнес, Україна
Торгова марка:
Оберігаємо те, що Ви цінуєте, Україна
Стандарти якості:
ISO 9001:2008

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
0
Банк:
Ощадбанк

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Віктор
Дата перевірки:
16.02.2018