Універсальний львівський довідник

ВЕСНА-ЗАХІД, СПІЛЬНЕ УКРAЇНСЬКО-ШВЕЙЦAРСЬКЕ ЗАТ

Фактична адреса:
79037м. Львів, вул. Хмельницького, 212
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Забігайло Юрій Костянтинович — голова правління
Рік заснування:
1945
Чисельність працівників:
450

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво верхнього одягу
  • Оптова торгівля одягом
  • Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах без переваги продовольчого асортименту
  • Діяльність їдалень та послуги з постачання готової їжі
  • Охорона здоров’я

Продукція, послуги:

Продаж модних речей для жінок і чоловіків, оптом і вроздріб. Розробка і пошив елегантного одягу – пальт, жакетів, штанів, спідниць, блуз і суконь.
Підприємство виконує замовлення європейських партнерів – «Hugo Boss», «Gerry Weber», «Tence», «St. Oliver» і успішно реалізує свої вироби в країнах Євросоюзу.

Рекламна інформація:

Підприємство шиє одяг для українців з 1945 року. Природньо, що за ці роки не раз проводилася модернізація виробництва, його переобладнання і перекваліфікація працівників. Остання така реорганізація відбулася в 2009 році, коли придбали високотехнологічні спеціальні і універсальні швейні машини, новітні станки з програмним забезпеченням для розкрою, відпарювання і дубляжа тканин, а також прасувальне устаткування. В тому ж році було успішно проведено ресертифікацію згідно європейських стандартів контролю за якістю і «Весна-Захід» отримало сертифікат відповідності ISO 9001. Таке визнання зміцнило імідж ЗАТ і його позицію на національному і міжнародному ринках. Фірма працює за давальницькою схемою, тому майже всі вироби йдуть на продаж в Європу і створюють гідну конкуренцію місцевим виробникам.
ЗАТ «Весна-Захід» неодноразово отримує відзнаки і визнання – як кращий роботодавець, найбільший експортер Львівщини, а його продукція отримала високе звання «Золота марка України»
Компанія бере активну участь в соціальних і благодійних проектах, які направлені на фінансову допомогу інвалідам, онкохворим, ветеранам і дітям сиротам. На кошти товариства збудовано каплицю для православних вірян.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
00309524
Банк:
Укрсоцбанк

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:30
Вівторок:
від 09:00 до 17:30
Середа:
від 09:00 до 17:30
Четвер:
від 09:00 до 17:30
П'ятниця:
від 09:00 до 17:30

Службова інформація

Дата перевірки:
11.01.2017