Контакти

Фактична адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 212
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВЕСНА-ЗАХІД, СПІЛЬНЕ УКРAЇНСЬКО-ШВЕЙЦAРСЬКЕ ЗАТ

Контакти

Фактична адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 212
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 212
Факс:

Діяльність

Продаж модних речей для жінок і чоловіків, оптом і вроздріб. Розробка і пошив елегантного одягу – пальт, жакетів, штанів, спідниць, блуз і суконь.
Підприємство виконує замовлення європейських партнерів – «Hugo Boss», «Gerry Weber», «Tence», «St. Oliver» і успішно реалізує свої вироби в країнах Євросоюзу.

Інформація

Підприємство шиє одяг для українців з 1945 року. Природньо, що за ці роки не раз проводилася модернізація виробництва, його переобладнання і перекваліфікація працівників. Остання така реорганізація відбулася в 2009 році, коли придбали високотехнологічні спеціальні і універсальні швейні машини, новітні станки з програмним забезпеченням для розкрою, відпарювання і дубляжа тканин, а також прасувальне устаткування. В тому ж році було успішно проведено ресертифікацію згідно європейських стандартів контролю за якістю і «Весна-Захід» отримало сертифікат відповідності ISO 9001. Таке визнання зміцнило імідж ЗАТ і його позицію на національному і міжнародному ринках. Фірма працює за давальницькою схемою, тому майже всі вироби йдуть на продаж в Європу і створюють гідну конкуренцію місцевим виробникам.
ЗАТ «Весна-Захід» неодноразово отримує відзнаки і визнання – як кращий роботодавець, найбільший експортер Львівщини, а його продукція отримала високе звання «Золота марка України»
Компанія бере активну участь в соціальних і благодійних проектах, які направлені на фінансову допомогу інвалідам, онкохворим, ветеранам і дітям сиротам. На кошти товариства збудовано каплицю для православних вірян.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Забігайло Юрій Костянтинович — голова правління
Рік заснування:
1945
Кількість працівників:
450 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:30
Вівторок:
09:00 — 17:30
Середа:
09:00 — 17:30
Четвер:
09:00 — 17:30
П'ятниця:
09:00 — 17:30
Оновлення даних: 29.01.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.