Універсальний львівський довідник

PAPA JERRY, ПІЦЕРІЯ

Юридична адреса:
79020, м. Львів, просп. Чорновола, 67г
Фактична адреса:
79020м. Львів, просп. Чорновола, 67г ТЦ «ІнтерСіті», пов. 1
Телефон основний:
(067) 2552550
Телефони:
(032) 2327729

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

У нас Ви можете замовити піци та салати додому або в офіс. Ми даємо Вам можливість покуштувати смачні страви, при цьому Вам не треба залишати свій офіс або квартиру.

Наші переваги:
- літня тераса
- можливість розрахунку платіжними картками
- місця для паркування
- Wi-Fi
- Доставка їжі Львів
- Кейтерінг

Доставка їжі в будь-який район Львова - це сучасна та зручна послуга від Papa Jerry. За символічну плату в 25 грн.

Рекламна інформація:

Ви любите піцу? Тоді Вам до нас. Найсмачніші, якісні і, до того ж, недорогі піци у Львові - все це про ”Papa Jerry”.

Кухарі піцерії ”Papa Jerry” є віртуозами кулінарії. Всі продукти, які використовуються для приготування страв, відповідають найвищим вимогам якості. Для того, щоб наші клієнти сповна насолодилися смаком свіжоприготованої гарячої їжі, всі страви готуються виключно після надходження замовлення.

Наші кур’єри мають багатий досвід у сфері доставки їжі додому, тому Ваше замовлення буде виконано оперативно і якісно.
Доставка гарячої їжі по Львову здійснюється в найкоротші терміни від 30 хв до 1,5 години в залежності від відстані та трафіку. При замовленні на суму більше 520 грн, доставка безкоштовна.

Потрібна швидка і якісна доставка їжі - телефонуйте нам!

Ми хочемо бути лідерами і зробимо все для того, щоб Ви з упевненістю могли сказати - ”Papa Jerry” готує найкращі піци у Львові!

Ключові слова:

доставка піци у Львові, замовити обід в офіс, замовлення піци додому, доставка їжі в офіс, доставка готової їжі, доставка гарячих обідів, бізнес-ланч, паб, зал для корпоративів, замовити піцу цілодобово, доставка смачної їжі, доставка їжі з ресторану, доставка їжі додому, піца з доставкою, їжа з доставкою, італійська кухня паста, ресторан банкетний зал, замовити банкетний зал, банкетний зал ресторан, провести свято, сімейний ресторан, замовлення їжі в офіс, замовлення їжі з ресторану, служба доставки їжі, замовлення їжі додому, замовлення їжі цілодобово, обіди в офіс, гарячі обіди з доставкою, комплексні обіди з доставкою, доставка піци цілодобово, доставка їжі цілодобово, піца доставка цілодобово, доставка обідів додому, доставка комплексних обідів, замовити їжу на хату, замовити їжу в офіс, замовити їжу додому, замовити їжу з ресторану, доставка їжі додому, піца доставка додому, банкетні зали, їжа на замовлення, їжа в офіс, готова їжа на дім, замовлення обідів в офіс, бізнес ланч ресторан, бізнес ланч з доставкою, бізнес ланч в офіс, найсмачніша піца, піцца додому, піца на замовлення, піца в офіс, піцерія на чоновола на панча масарика, інтер сіті, інтерсіті піццерія, papajerry, papa jery, папа жері, папа джері джеррі, пападжері

Графік роботи

Понеділок:
від 11:30 до 01:00
Вівторок:
від 11:30 до 01:00
Середа:
від 11:30 до 01:00
Четвер:
від 11:30 до 01:00
П'ятниця:
від 11:30 до 01:00
Субота:
від 11:30 до 01:00
Неділя:
від 11:30 до 01:00

Службова інформація

Дата перевірки:
30.05.2018